Szymon Hołownia uratował imprezę urodzinową córki przed katastrofą. "Tatuś na medal"

Szymon Hołownia niedawno świętował pierwsze urodziny młodszej córeczki Elżbiety. Polityk zamówił dla dziecka wyjątkowy tort o smaku mango. Nie spodziewał się jednak, że pociecha tak zareaguje na widok słodkości. - Obudziły się krwiożercze instynkty - napisał pod zdjęciem uroczego wypieku na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Szymon Hołownia świętował pierwsze urodziny córki. Nie spodziewał się takiej sytuacji z tortem. "Obudziły się krwiożercze instynkty"

Szymon Hołownia jest spełnionym ojcem dwóch córeczek: Elżbiety i Marysi. Polityk na co dzień stroni od pokazywania swojego prywatnego życia w mediach społecznościowych, jednak coraz częściej zdarza mu się opowiadać o sytuacjach rodzicielskich. Ostatnio rodzina świętowała pierwsze urodziny młodszej córki. Hołownia zamieścił w sieci fotografię, na której widać, jak Ela konsumuje słodki przysmak o smaku mango. 

Dziś pierwsze urodziny naszej Eluni. Z tej okazji jubilatka przeprocesowała torcik o smaku mango. W starszym wieku kluczowy będzie pewnie smak tortu, w tej chwili kluczowa wydaje się konsystencja

- napisał pod zdjęciem na Instagramie. 

 

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska boleśnie o macierzyństwie. "Smak miłości rodził się w trudzie"

Okazuje się, że tort, który bardzo przypadł go gustu dziewczynce, nie nadawał się do konsumpcji przez zaproszonych gości. Troskliwy tata stanął na wysokości zadania i kupił nowy urodzinowy tort. 

Pamiętacie, co stało się z tamtym tortem urodzinowym Eli. Konieczny był więc drugi, tym bardziej że w niedzielę na obchody naszej jubilatki zjechała się rodzina. Tort na tę okazję wykonała wspaniała cukiernia. Oczywiście hitem był słonik, który we wszystkich małych dziewczynkach natychmiast obudził krwiożercze instynkty: "Ja chcę ucho!", "Ja mu zjem głowę", "Nogę, ja wezmę nogę!". Bejbimasakra

- napisał pod zdjęciem uroczego wypieku.

 

"Tatuś na medal"

Pod zdjęciem pojawiło się sporo komentarzy. Internauci byli pod wrażeniem, że ojciec tak sprytnie wybrnął z trudnej sytuacji. Nie brakowało także życzeń dla córki. 

Tatuś na medal!
Mistrzostwo. 
No i słonik poległ

- pisali obserwatorzy. 

Córka Rubików odtwarza taniec Wednesday. 'O niebo lepsza, niż ta z filmu'Córka Rubików odtwarza taniec Wednesday. "O niebo lepsza niż ta z filmu"

Więcej o: