W szkole podstawowej w Warszawie znaleziono zw這ki na boisku. Zgin窸a bardzo m這da dziewczyna

W jednej z warszawskich szk馧 podstawowych dokonano strasznego odkrycia - na boisku znajdowa這 si cia這 m這dej dziewczyny. Wszcz皻o 郵edztwo w tej sprawie.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

We wtorek, 24 stycznia 2023 roku na boisku jednej z warszawskich szkół podstawowych znaleziono zwłoki bardzo młodej kobiety. Policja i prokuratura prowadzą w tej sprawie śledztwo - są już wstępne ustalenia odnośnie do okoliczności tragedii. 

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Na szkolnym boisku znaleziono zwłoki. To bardzo młoda kobieta

Makabrycznego odkrycia dokonano na boisku szko造 podstawowej przy ul. Limanowskiego na warszawskim Mokotowie. Ciało młodziutkiej, dwudziestoparoletniej dziewczyny znaleziono na terenie do ćwiczeń. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom "Super Expressu", śledczy wstępnie wykluczyli udział osób trzecich w zdarzeniu, a policjanci nie chcą komentować zdarzenia. W śledztwie uczestniczy również prokurator. Na miejsce wezwano również rodziców zmarłej kobiety, którzy nie byli w stanie opanować emocji.

Jak pomóc dziecku?Jak ulżyć dziecku, które płacze i nerwowo się wierci? Powodów możesz szukać na skórze

Znaleziono zwłoki bardzo młodej kobiety. Trwa śledztwo w sprawie

Zwłoki młodej kobiety zostały znalezione przez rodzica jednego z uczniów placówki. Sprawę skomentowała dla "Super Expressu" Danuta Kozakiewicz, dyrektorka szko造, na której terenie znaleziono zwłoki młodej kobiety:

Natychmiast zawiadomił o tym nauczycieli, którzy pobiegli na miejsce i próbowali ratować kobietę. Jednocześnie powiadomione zostały służby ratunkowe, które szybko przyjechały na miejsce. 

Dodała też, że ofiara nie była w żaden sposób związana ze szko陰, najprawdopodobniej na teren placówki przyszła w nocy. Uczniowie nie widzieli ciała, jednak dyrektorka Danuta Kozakiewicz zapewniła im wsparcie psychologiczne.

Wi璚ej o: