41-letnia Paris Hilton ma synka. "Mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta"

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami. Jak podaje jeden z magazynów, rodzina bizneswoman powiększyła się dzięki surogatce. To pierwsze dziecko Paris Hilton. - Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia - zaznaczyła w programie "The Trend".

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Moja córka zadała mi pytanie: Mamo, dlaczego ty masz taki duży brzuch, jak już urodziłaś?

Paris Hilton została mamą. "Kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa"

Paris Hilton i jej mąż Carter Reum zostali rodzicami. Dla słynnej celebrytki to pierwsza pociecha, dla jej ukochanego - druga. 41-latka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem dłoni noworodka i ujawniła, że doczekali się syna. Fotografii towarzyszy emocjonalny wpis. Na razie para nie ujawniła imienia dziecka. Nie wiemy także, kiedy dokładnie chłopiec przyszedł na świat. Według "People" rodzina bizneswoman powiększyła się dzięki surogatce.

Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa

- napisała na Instagramie. 

 

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk kupiła synowi nową zabawkę. Kosztuje niecałe 6 zł. "On to uwielbia"

"Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia"

Celebrytka bardzo długo przygotowywała się do roli mamy. W jednym z wywiadów wspomniała, że o macierzyństwie zaczęła myśleć w momencie, kiedy zwolniła jej kariera. W 2021 roku rozpoczęła proces zapłodnienia in vitro. Ich droga do macierzyństwa była okupiona sporym bólem, jednak w walce o upragnione potomstwo bardzo mocno wspierał ją obecny mąż, Carter Reum. 

Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca i dziewczynkę. (...) Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę 

- mówiła w programie "The Trend".

Zofia Zborowska wspomina sesję okładkową. Nie chciała, by retuszowano jej ciałoZofia Zborowska przeżyła horror na porodówce. Zabrano jej dziecko. "Totalny szok"

Więcej o: