Modlitwa do św. Antoniego. "Niech się znajdzie zguba moja" pomoże nawet w najtrudniejszych sytuacjach

Co zrobić, gdy straciliśmy coś? Modlitwa do św. Antoniego doda sił podczas poszukiwania zagubionych rzeczy. Zobaczcie, jakie są jej słowa.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Każdemu z nas zdarzyło się coś zgubić - od drobiazgów, po cenniejsze przedmioty. Co można zrobić, aby uporać się ze stratą, poza zgłoszeniem się na policję, czy do biura rzeczy znalezionych? Z pomocą przychodzi modlitwa do św. Antoniego.

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Modlitwa do św. Antoniego pomocą po stracie. "Niech się znajdzie zguba moja"

Święty Antoni jest patronem rzeczy zagubionych, ale warto zwracać się do niego również wtedy, gdy potrzebujemy znaleźć czas dla bliskich, trochę ciszy czy choćby przestrzeni dla siebie i własnego rozwoju. Jak się modlić do św. Antoniego? Te proste i krótkie słowa powinna znać każda wierząca osoba:

Święty Antoni padewski, pocieszycielu niebieski,niech się spełni wola Twoja, niech się znajdzie zguba moja.

Jak pielęgnować skórę niemowlęciaSkóra niemowlaka jest delikatna. Jakie problemy pojawiają się najczęściej?

Modlitwa do św. Antoniego o znalezienie zaginionych rzeczy. To też wsparcie w trudnościach

Święty Antoni z Padwy jest patronem rzeczy zgubionych i zaginionych ludzi, a także dzieci, górników, małżeństw i narzeczonych, położnic, ubogich oraz podróżnych. Można go prosić nie tylko o znalezienie zgubionej rzeczy, ale i wsparcie w trudnych chwilach. Dobrym pomysłem jest modlitwa o pomoc za wstawiennictwem świętego Antoniego (za portalem Odeon.pl):

Ufny w Twoją świętą przyczynę i przemożne zasługi polecam się Tobie, św. Antoni, i proszę Cię, wejrzyj na moją wierną i szczerą miłość i silną ufność, jaką serce moje względem Ciebie jest przepełnione. Zapisz sobie moje imię głęboko w Twym sercu i pozwól mi należeć do liczby tych, których Ty szczególnie miłujesz i ochraniasz, iżbym mógł we wszystkich moich potrzebach znajdować w Tobie ucieczkę. Amen.
Więcej o: