Donald Tusk pokazał najstarszego wnuka. "Ciągle jestem jeszcze wyższy"

Donald Tusk uwielbia spędzać czas z rodziną. Były premier ostatnio pokazał zdjęcie z najstarszym wnukiem Mikołajem. Zapewnił, że wciąż jest od niego minimalnie wyższy. - Na pewno wnuczek jest mega dumny, mając takiego dziadka - napisała jedna z fanek pod fotografią na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Donald Tusk jest niezwykle rodzinny. Nie raz podkreślał w mediach społecznościowych, że rodzina to dla niego bardzo ważna wartość. Chętnie też spędza czas z najbliższymi, a fotoreporterzy często widują go w towarzystwie córki Kasi i jej męża Stanisława Cudnego. Dumny dziadek chętnie opiekuje się także pięcioma wnukami. 

Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa - to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo, jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje

- mówił niedawno polityk w rozmowie z "Galą".

Zobacz wideo Pytamy przedszkolaków, czego nauczyli ich dziadkowie. "Szyć" "Jeździć traktorem"

Donald Tusk jest dumnym dziadkiem. Pokazał zdjęcie z najstarszym wnukiem

Donald Tusk niedawno pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem z najstarszym z pięciu wnucząt. Syn Marka Tuska, Mikołaj urodził się w 2009 roku i niedługo skończy 14 lat. Jak podkreślił polityk, wciąż minimalnie jest wyższy od chłopca.

Najważniejszy prezent na Dzień Dziadka. Wciąż jestem (minimalnie!) wyższy od najstarszego wnuczka!

- zażartował Tusk. 

 

Internautka: Szczęście dla wnuków, że mają takiego dziadka

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci podkreślili, że takie fotografie to pamiątka do rodzinnego albumu i świetne wspomnienie na lata. Niektórzy okrzyknęli Tuska dziadkiem na medal, a inni zapewnili, że wnuk na pewno musi być dumny z takiego członka rodziny. 

Super dziadek!
Na pewno wnuczek jest mega dumny, mając takiego dziadka.
Robię tak samo z moją najmłodszą wnuczką!
Szczęście dla wnuków, że mają takiego dziadka.
Cudowna pamiątka. Zdjęcie będą wspominać latami

- czytamy w komentarzach. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA