Polonez maturzystów hitem internetu. "Wdzięk i młodość, a nie jak stare ciotki"

Maturzyści z Opoczna perfekcyjnie zatańczyli poloneza na swoim balu studniówkowym. Ich wykonanie zachwyciło niemal wszystkich. Do tego przygotowali ciekawe stylizacje. Okrzyknięto go najpiękniejszym polonezem tegorocznych studniówek. - Wyjątkowy polonez, trudna choreografia i super wykonanie - czytamy w komentarzach pod nagraniem opublikowanym w serwisie YouTube.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Sezon studniówkowy trwa. To jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej wyczekiwanych momentów w roku szkolnym. Przyjęcia, które jeszcze niedawno przypominały zwyczajne szkolne potańcówki, dziś wyglądają bardziej jak wykwintne bale. Zamiast wykorzystywania szkolnych sal gimnastycznych, często przenosi się imprezy do restauracji czy sal weselnych. Oprócz tego maturzyści planują szereg atrakcji. Na kilka tygodni przed imprezą uczą się poloneza i walca. Wczoraj pokazaliśmy nagranie ze studniówki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie, którzy w efektowny sposób zatańczyli walca do utworu "Hold My Hand" Lady Gagi. Tym razem publikujemy kolejny studniówkowy taniec, który podbija media społecznościowe. 

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Maturzyści zachwycili tradycyjnym polonezem. Wszyscy patrzyli na ich stroje

Punktem kulminacyjnym każdej studniówki jest zatańczenie przez maturzystów uroczystego tańca, który otwiera bal maturalny. Poloneza tańczy się spokojnie i płynnie, jednak strój i nastawienie maturzystów może dużo zmienić.

Maturzyści z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie wystąpili przed zgromadzonymi ubrani w biało-czarne stroje, które podkreśliły wagę wydarzenia. Nieco później już było tylko lepiej. Ich wykonanie zachwyciło nauczycieli i rodziców, a perfekcyjną choreografię stworzyła Wiesława Wolska.

 

Studniówka (zdjęcie ilustracyjne)Seks na studniówce = zdana matura? "Maturzyści odpalają wrotki"

Internautka: Wyjątkowy polonez, trudna choreografia i super wykonanie

Pod nagraniem opublikowanym w serwisie YouTube pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli zaskoczeni galowymi strojami maturzystów, jednocześnie chwaląc ich pomysł. Padło także wiele komplementów o tym, że taniec naprawdę zachwyca.

Z przyjemnością się ogląda. Brawo, piękni młodzi ludzie.
Z podziwem patrzę na śliczną i uśmiechniętą młodzież.
Wyjątkowy polonez, trudna choreografia i super wykonanie
Piękne wykonanie. Łezka się w oku kręci.
Nareszcie wdzięk i młodość, a nie jak stare ciotki na innych filmikach

- czytamy pod wideo. 

Artur bawił się na studniówce jak niktPękły mu spodnie na studniówce, więc chwycił fartuch i tańczył dalej. "Wygrał"

Więcej o: