Chciała podzielić się z partnerem radosną nowiną. Nie taka miała być jego reakcja. "Wszystko poszło nie tak"

Wszystko przygotowała, z ekscytacją w głosie czekała na reakcję partnera na wieść o ciąży. Ten nie tylko się niczym nie przejął, ale wręcz zirytował, że cała sytuacja przeszkadza mu w najbliższych planach. Nie taka miała być jego reakcja.
Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Jak poinformować partnera o ciąży?

Kobiety, które właśnie dowiadują się o ciąży można podzielić na dwie kategorie. Jedne wybiegają w podskokach z łazienki z testem w ręku i niemal rzucają się na swojego partnera, z radością informując o ciąży. Druga grupa, ta która umie choć trochę dłużej utrzymać taką wiadomość w tajemnicy, przygotowuje plan. Niektóre kupują buciki, inne czekają do pierwszego badania USG i wręczają przyszłemu tacie jedno ze zdjęć wykonane podczas badania. Inne pakują test ciążowy w pudełko, jeszcze inne przygotowują nawet gry i zabawy, których rozwiązaniem jest informacja o pozytywnym teście ciążowym. Ostatnio popularne są także zdrapki, personalizowane drewniane pudełka, ramki czy czekoladki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i możliwości. 

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Kochanie czy wiesz co to znaczy?"

Pewna kobieta postanowiła podzielić się z partnerem radosną nowiną. W tym celu przygotowała pudełko, umieściła w nim pozytywny test ciążowy, a następnie takie pudełko wręczyła mężczyźnie. Na nagraniu słychać głos pełen ekscytacji i towarzyszące jej emocje. Partner natomiast wydaje się rozczarowany. W kółko powtarza, że miał przecież plany. Miał odwiedzić babcię, z którą nie jest najlepiej. Wyjazd zaplanowany na przyszły tydzień. Widać jak wkurza się coraz bardziej. Kobieta nieco zbita z tropu, kontynuowała rozmowę domyślając się, że mężczyzna zupełnie nie ma pojęcia, o co chodzi. Po kilkukrotnym zapytaniu, czy on na pewno wie, co to jest. Okazało się, że jest przekonany, że ona właśnie informuje go o tym, że ma Covid. Wszystko potoczyło się zupełnie inaczej niż kobieta zaplanowała. 

 

Nie o taką reakcję chodziło

Nagranie obejrzano już ponad 3 miliony, a ludzie zostawili ponad 50 tysięcy komentarzy. Wśród nich najwięcej jest osób, które najbardziej chciałyby zobaczyć, jak finalnie skończyło się nagranie. Każdy jest ciekawy reakcji mężczyzny, gdy już zrozumiał, że tu zupełnie nie o Covid chodzi, a wizyty u babci wcale nie trzeba będzie przekładać. Inni z kolei zarzucają kobiecie, że mogła wybrać na partnera życiowego kogoś, kto będzie ją traktował lepiej i zwracał się do niej z szacunkiem. Parę osób stanęło w obronie mężczyzny, w końcu przejmował się schorowaną babcią, to oznaka dobroci, empatii i wrażliwości.

Jest taki słodki, martwi się o swoją babcię.
Muszę zobaczyć cały film, muszę zobaczyć, co się stanie, gdy zda sobie sprawę, że ona jest w ciąży.
Mam nadzieję, że dziecko dostanie mózg od mamy.
Wszystko poszło nie tak.
Kto zachodzi w ciążę z mężczyzną, który tak się zachowuje? Wolałabym być pozytywna na Covid niż w ciąży z tym kolesiem
Ale jaka była jego reakcja, gdy powiedziała, że jest w ciąży - pokażcie to wszystkim
Nie można traktować poważnie faceta, który nazywa swoje kobiety "koleś" lub "brachu"...
Może chciałabyś przemyśleć posiadanie dziecka z tym mężczyzną. Najwyraźniej nie jest zbyt bystry.
Domowe testy na covid wyglądają jak testy ciążowe!
Widziałem to, ale chcę wiedzieć, czy to żart, a jeśli nie, to chcę zobaczyć jego reakcję, bo chyba nie będzie zadowolony.

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

Więcej o: