Nagranie ze studniówki robi furorę w sieci. Mało kto się tego spodziewał

Sezon studniówkowy trwa w najlepsze. Maturzyści z Olsztyna zdecydowali się połączyć tradycyjny polonez z nowoczesnym walcem, tańcząc do utworu "Hold My Hand" Lady Gagi. Profesjonalne wykonanie zachwyciło niemal wszystkich. - Przepięknie. Ambitna młodzież, co udowodniła tym tańcem, bo na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie - napisała jedna z internautek pod nagraniem ze studniówki, opublikowanym w serwisie YouTube.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Studniówki ruszyły pełną parą. To jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej wyczekiwanych momentów w roku szkolnym. Przyjęcia, które jeszcze niedawno przypominały zwyczajne szkolne potańcówki, dziś wyglądają bardziej jak wykwintne bale. Zamiast wykorzystywania szkolnych sal gimnastycznych, często przenosi się imprezy do restauracji czy sal weselnych. Oprócz tego maturzyści planują szereg atrakcji. Coraz częściej oprócz samego poloneza, na wydarzeniu tańczony jest także dostojny walc. 

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Zatańczyli na studniówce walca do utworu Lady Gagi

Studniówka maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie odbyła się 21 stycznia, tradycyjnie w murach szkoły. Choć sam bal rozpoczął się od poloneza, to część uczniów zaprezentowała także swoje umiejętności, tańcząc walca. Szczególną uwagę zwróciły nie tylko przepiękne figury, ale także ścieżka dźwiękowa. Uczniowie tańczyli do utworu muzycznego Lady Gagi - "Hand My Hand", znany większości z filmu Top Gun: Maverick. Maturzyści niezwykłą choreografię stworzyli pod okiem absolwenta I LO Krzysztofa Wasilewskiego. Całe nagranie z występu zamieszczono w serwisie YouTube. 

 

Chciał wypić 'lufę' z nauczycielką na studniówce i załatwić ocenę. Mało nie wyleciał ze szkołyChciał wypić "lufę" z nauczycielką na studniówce. Mało nie wyleciał ze szkoły

"Brak słów na ten cudowny występ"

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci przyznali, że już niedawno nie widzieli tak perfekcyjnego wykonania walca na studniówce, szczególnie kiedy uczniom towarzyszy niepokój i stres. Wśród komentujących osób, znalazły się też takie, które widziały ten występ na żywo. 

Jestem pod wielkim wrażeniem. To wyjątkowy i piękny taniec.
Pięknie. Aż się popłakałam. Życzę wam połamania długopisów na maturze.
Fantastycznie. Aż brak słów na ten cudowny występ.
Wow, wow, jesteście wspaniali. Taniec dostarczył mega wzruszenia. Dziękuję!
Przepięknie. Ambitna młodzież, co udowodniła tym tańcem, bo na pewno nie było to dla nich pod wieloma względami łatwe doświadczenie. Szacunek i brawa. Możecie być z siebie dumni a Wasi nauczyciele z Was. Dla nich też ogromne gratulacje.
Miałam przyjemność zobaczyć na żywo. Niesamowite przeżycie dla widza, ale dla matki nieprawdopodobne wzruszenie. Wiem ile wysiłku, prób i zaangażowania to od Was młodzieży wymagało. Ale wiem też, ile radości Wam sprawiała każda dopracowana figura

- czytamy w komentarzach pod filmem.

Córka Rubików odtwarza taniec Wednesday. 'O niebo lepsza, niż ta z filmu'Córka Rubików odtwarza taniec Wednesday. "O niebo lepsza niż ta z filmu"

Więcej o: