Córka Aleca Baldwina szczerze o ciąży. "To trudne, gdy masz w rodzinie idiotów"

Ireland Baldwin na koniec roku podzieliła się na swoim Instagramie radosną nowiną. Teraz z rozbrajającą szczerością i otwartością podzieliła się z fanami z czym musi mierzyć się w czasie ciąży. Wspomniała o partnerze, braku wsparcia i samotności z powodu rodziny.
Zobacz wideo Obalamy mity dotyczące porodu

Nowy rok, nowa rola. Ireland Baldwin tym razem będzie debiutować jako mama

Ireland Baldwin, córka Aleca Baldwina i Kim Basinger, to amerykańska modelka i aktorka, która jest znana przede wszystkim ze swojego zaangażowania w walkę o prawa zwierząt. Związana jest z muzykiem André Allenem Anjosem, z którym wspólnie mieszka w stanie Oregon, gdzie również prowadzą wspólny biznes. W ostatni dzień roku Ireland zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie USG. Ta sama fotografia pojawiła się także na profilu jej partnera. Mimo to niektórzy mieli wątpliwości, że kobieta jest w ciąży. Obok sporej liczby komentarzy z gratulacjami pojawiły się też wpisy pełne wątpliwości, które wskazywały, że modelka zapewne spodziewa się narodzin, ale szczeniaka a nie dziecka. Ta nie kazała jednak długo czekać i dla tych co nie dowierzali, zamieściła na Instagram Stories fotografię rozwiewającą wszystkie wątpliwości. Na zdjęciu było widać test ciążowy z dwoma kreskami oraz dopisek: "To nie jest pies lol".

 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ireland Baldwin wyznała z jakimi trudnościami mierzy się w ciąży

Zdjęcie USG, które pojawiło się na profilach Ireland i jej partnera, zostało opublikowane jedynie z komentarzem z noworocznymi życzeniami. Dużo więcej informacji na temat samej ciąży i samopoczucia przyszłej mamy można było znaleźć na Instagram Stories. Tam modelka otworzyła się przed fanami i podzieliła się chociażby szczegółami dotyczącymi jej porannych mdłości. Przyszła mama z rozbrajającą szczerością otworzyła się na temat tego, jak przechodzi ciążę, jakie ma trudności i co ją najbardziej dotyka. Dodała też kilka słów o zmaganiach z samotnością, utracie przyjaciół, z którymi relacje były zbudowane głównie na wspólnym imprezowaniu oraz smutku związanym z przechodzeniem ciąży z dala od swojej rodziny.

Ciąża jest trudna. Tyle z ciebie zabiera, nie byłam na to gotowa. Jestem wykończona, zdemotywowana. Czuję, jak czas ucieka mi przez palce, jakby życie toczyło się gdzie indziej" — wyznała licznym obserwatorom w mediach społecznościowych.

27-latka dodała także, że długo czuła się samotna i bez partnera "pewnie by oszalała". Czytamy również o wdzięczność wobec ukochanego mężczyzny. Baldwin wyznała też:

Ciężko być oderwaną od rodziny, której część mieszka daleko, a część to idioci, z którymi nie chcę mieć nic wspólnego. Nie jest miło widzieć, jak inne kobiety przechodzą ten okres i mają blisko swoich rodziców.
 

sweter ReservedWielka wyprzedaż Reserved! Te ciepłe i miękkie swetry kupisz za 39,99 zł

Dodała również wzmiankę o idiotach, choć nie wiadomo kogo konkretnie miała na myśli. Wielu internautów uważa, że może chodzić o jej ojca, z którym jak wiadomo miała bardzo skomplikowane relacje.

Ciąża to stan wyjątkowy, ale potrafi dać w kość

Jak widać nie ma znaczenia ile mamy pieniędzy. Czy mamy pomoc bliskich czy nie. Czy jesteśmy sławni czy zupełnie przeciwnie. Na samą ciąże możemy się przygotować, a nawet powinnyśmy, ale na to jak przebiega ciąża i jakie objawy daje nie mamy większego wpływu. Szalejące hormony, wiele zmian w organizmie na raz, mdłości, złe samopoczucie, senność, albo przeciwnie nadzwyczajna energia, kreatywność, syndrom wicia gniazda - wszystko to pojawia się nagle i niespodziewanie, bez specjalnej zapowiedzi i przygotowania. Całe szczęście trwa "tylko" 9 miesięcy i kończy się w najpiękniejszy sposób. Potem szybko zapominamy o tym co było złe, niewygodne i nieprzyjemne. Trzymamy kciuki, by Ireland jak najszybciej mogła się cieszyć swoim stanem. 

Zobacz też: najgorętsze modowe trendy na Avanti24.pl

 
Więcej o: