Gdy miała 2 lata, przypominała księżniczkę Disneya. Jak wygląda teraz?

Ten filmik został opublikowany na TikToku i zyskał kilkumilionowe zasięgi. Ludzie nie dowierzali, że włosy tej dziewczynki są prawdziwe. Taki widok zdarza się rzadko, wielu internautów twierdziło, że to musi być peruka. A jak dziewczynka wygląda teraz?
Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz: Nikt nie ma prawa mówić mi, jak mam wychowywać dzieci

Dwuletnia księżniczka Disneya

Gdy Aubree miała zaledwie dwa lata zwróciła na siebie uwagę tysięcy ludzi. Filmik jaki opublikowała jej mama na TikToku zebrał kilkumilionowe zasięgi, a wszystko za sprawą włosów. Nieczęsto zdarza się taki widok u tak małego dziecka, tak samo zresztą jak i u dorosłych kobiet. Ciemne, bardzo gęste, zadbane i sięgające pasa włosy. Mama dziewczynki opublikowała ten filmik z okazji drugich urodzin córeczki. Widok zaparł dech tysiącom ludzi, a dziewczynkę nazwano księżniczką niczym z bajek Disneya. Na nagraniu widać jak mama przeczesuje córce włosy. Pod nagraniem podzieliła się zabawnym podpisem: 

Moje włosy zaczęły wypadać po tym, jak zaszłam w ciążę… Teraz rozumiem, dlaczego. Córka zabrała wszystkie moje włosy. Mama cię kocha, weź to wszystko, córeczko

Więcej interesujących treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Pielęgnacja przede wszystkim

Mama dziewczynki dzieliła się wcześniej na swoim koncie na TikToku zdjęciami córki. Przyznała, że mała urodziła się z gęstą czuprynką na głowie, ale lekarze ostrzegali żeby mama zbytnio się do nich nie przywiązywała ponieważ większość z nich wypadnie. Ale tak się nie stało. Co więcej, włosy rosły w szalonym tempie, a przy tym stawały się coraz bardziej gęste. Od samego początku mama Aubree dbała i dba nadal o jej włosy ze szczególną troską i unika poddawaniu ich wysokiej temperatury z suszarki. 

Włosy wciąż nie przestają rosnąć

Dzisiaj dziewczynka ma ponad 3 lata. A jej włosy? Wciąż są piękne. Gęste, ciemne, lekko kręcone i oczywiście nie przestały rosnąć. Niewiele brakuje żeby sięgały swoją długością do kolan. Robią wrażenie i nadal są powodem zazdrości wśród dorosłych kobiet. Mama Aubree wrzuca czasem filmiki, na których widać wymyślne fryzury, zaplecione warkocze i przede wszystkim radosną córkę. Na razie wygląda na to, że długość włosów nie przeszkadza dziewczynce w codziennych funkcjonowaniu, wręcz odwrotnie, sprawia jej radość i jest powodem do dumy. Być może dzięki tym włosom kiedyś zrobi karierę w modelingu, a jeśli podejmie decyzję o ścięciu powinna pomyśleć o przekazaniu ich na szczytny cel, żal by się zmarnowały.

Więcej o: