Zrobiła synowi manicure hybrydowy. W kwestii paznokci chłopiec miał jedno życzenie. "Pokemony!"

Chłopiec poprosił mamę manicurzystkę, aby pomalowała mu paznokcie. Zgodziła się na ten pomysł i nagrała cały proces. "Mój czterolatek też prosi mnie o malowanie paznokci. Oczywiście, do szkoły z takimi nie chodzi, ale w wakacje malujemy kosmos" - czytamy w komentarzach.

Młoda mama pracuje jaki manicurzystka. Prowadzi profil na TikToku, na którym dzieli się z internautami efektami swojej pracy. Obserwuje ją ponad 15 tys. osób. Jedno z nagrań wyróżnia się jednak na tle innych. Mama pokazała na nim, jaką stylizację wykonała na paznokciach swojego syna. Chłopiec miał jedną prośbę.

Nagrała, jak robi synowi manicure hybrydowy

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Oczyszczanie nosa noworodka. Położna radzi, jak najlepiej to zrobić

Na nagraniu widać chłopca, który pokazał na tablecie inspirację dotyczącą paznokci. Chciał, aby na każdym z nich mama namalowała mu innego pokemona. TikTokerka zgodziła się na ten pomysł. Na kolejnych ujęciach dokumentowała pracę nad nietypową stylizacją, a na końcu zaprezentowała obserwatorom efekt końcowy. Chłopiec wydawał się bardzo zadowolony.

Po wszystkim powiedział, że ma najbardziej cool mamę

- napisała dumnie TikTokerka.

Nagranie polubiło ponad 677 tys. osób i  pojawiło się wiele komentarzy. Niektórym rodzicom spodobał się pomysł mamy i stwierdzili, że to tylko zabawa. Przyznali również, że też zdarzyło im się malować dzieciom paznokcie, choć oczywiście nie były to stylizacje do szkoły.

W sumie czemu nie
Moim zdaniem w tej kwestii nie ma znaczenia jakiej płci jest dziecko. Bardzo fajna rzecz!
Super mama. Doceniam to, co robi dla synka i nie przejmuje się, że ktoś to uzna za zbyt dziewczęce
Zrobiłam synowi podobny manicure, ale z postaciami z innej bajki
Wyglądają świetnie. Jestem pewien, że był zadowolony
Mój trzylatek też prosi mnie o malowanie paznokci. Wierzy, że dzięki temu zyskuje super mocne. Czerwony lakier holo to moc ognia, a niebieski wody
Na miejscu innych dzieci byłaby zazdrosna i błagałabym mamę, żeby zabrała mnie do manicurzystki. Wygląda super
Świetne! Mój czterolatek też prosi mnie o malowanie paznokci. Oczywiście, do szkoły z takimi nie chodzi, ale w wakacje malujemy kosmos

- pisali internauci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA