Nagrano reakcję chłopca na wieść o adopcji. "Będę twoim tatą na zawsze"

Kilkuletni chłopiec dowiaduje się, że właśnie został adoptowany. Jego reakcja chwyta za serce. "Jesteś dobrym mężczyzną. Zaopiekuj się tym chłopcem" - napisała jedna z internautek pod opublikowanym nagraniem.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Decyzja o adopcji dziecka to bez wątpienia bardzo poważana sprawa, która na zawsze zmieni życie wielu osób. Jedną z kolejnych, jaką muszą podjąć rodzice, którzy zdecydowali się w ten sposób powiększyć swoją rodzinę jest to czy i kiedy powiedzieć dziecku o tym, że zostało adoptowane, jeśli miało to miejsce, gdy było bardzo małe i nie jest tego świadome. Niektórzy uważają, że ich pociecha powinna mieć tego świadomość, część z nich obawia się, że może się tego dowiedzieć przypadkowo, w nieoczekiwanych okolicznościach. Inni wolą tę informację zachować w tajemnicy. Jednych i drugich nie warto oceniać, bo sytuacja z adopcją bywa tak skomplikowana i złożona, że nie ma sensu wyciągać pochopnych wniosków.

Chłopiec dowiedział się, że został adoptowany

Mężczyzna, który na TikToku prowadzi konto o nazwie oscarmora6160 zamieścił niezwykłe nagranie, na którym uwieczniono reakcję jego syna na informację, że właśnie został przez niego adoptowany. Mężczyzna pokazał dziecku dokument, który poświadcza adopcję, chłopiec sam przeczytał radosną nowinę i natychmiast padł swojemu tacie w ramiona.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Na nagraniu słychać rozmowę świeżo upieczonego taty z synem. Mężczyzna mówi: "Jestem teraz twoim tatą, ok? Na zawsze." Wtulony w niego chłopiec odpowiada "Ok". "Kocham cię" dodaje mężczyzna. 

Internauci wzruszeni nagraniem

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy wzruszonych internautów. Gratulowali mężczyźnie, chwalili go za podjętą decyzję, życzyli tej dwójce wiele szczęścia. 

Szacunek!
Dobra robota bracie!
Gratuluję i szanuję.
Takie piękne.
Gratuluję.
Płaczę.
Tyle dzieci potrzebuje takiej miłości.
Gratuluję. Też byłam adoptowana i miałam wspaniałego tatę.
Jesteś dobrym mężczyzną. Zaopiekuj się tym chłopcem.
Prawdziwy mężczyzna.
Definicja prawdziwego mężczyzny!
Piękny moment!

- pisali. 

Więcej o: