Położyła się z niemowlęciem na łóżku. Nagle wskoczył na nich kot. Jej reakcja szokuje

Matka usiadła na kanapie i położyła swoje dziecko na brzuchu. Nagle podszedł do nich kot i zasugerował, że potrzebuje zainteresowania. Kobieta nie zlekwceważyła kota, a on pokazał swoją bliskość z dzieckiem. - Koty nie są słodkie. Koty są przesłodkie! - czytamy pod wideo.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Joanny Opozdy nie wpuszczono z synem do kawiarni. Teraz się tłumaczy

Matka tuliła swoje dziecko. Nagle dołączył do nich kot

Profil na Instagramie @thecatvibess skupia się wokół przeróżnych nagrań z uroczymi zwierzętami, a obserwuje go ponad 755 tys. osób. Na wideo królują koty, które uwielbiają się bawić i przytulać. Te zwierzęta szczególnie pomyślnie odnajdują się w relacjach z dziećmi. Są przyjazne, niezbyt hałaśliwe i łatwo przyjmują wszelkie zmiany w otoczeniu. Jeden z filmików wyróżnia się jednak na tle innych, a jego bohaterem jest małe dziecko.

Mama relaksowała się na kanapie, trzymając niemowlę na swoim brzuchu. Nagle podszedł do niej kot i położył się delikatnie na maluchu. Zwierzę potrzebowało zainteresowania i uroczo zasugerowało, że chce, aby je pogłaskać. Urocza scena pokazuje, że koty to naprawdę czułe zwierzęta. 

Koty nie są słodkie. Koty są przesłodkie!

- czytamy pod wideo. 

 

Zabraniali wchodzić kotu do pokoju dziecka. Kamera uchwyciła, co się stało, gdy zmienili zdanieZabraniali wchodzić kotu do pokoju dziecka. To się stało, gdy zmienili zdanie

Korzyści z posiadania zwierzęcia w domu

Zwierzak w domu to nie tylko mnóstwo radości, ale również wspaniała okazja, aby nauczyć dziecko troski i odpowiedzialności. Plusów z posiadania kota w domu, w którym wychowuje się dziecko jest mnóstwo. Niektórzy specjalnie decydują się na zakup zwierzęcia, gdy rodzi się maluch. Posiadanie czworonożnego towarzysza zapobiega stanom depresyjnym, zmniejsza poziom stres i lęku. Poza tym rozbudza u dziecka ciekawość, uczy cierpliwości, a także odpowiedzialności czy wrażliwości na cierpienie innych. Dziecko stara się nadążyć za czworonogiem, więc dorównuje mu także fizycznie.

Zofia Zborowska cztery lata temu zupełnie inaczej flirtowała z mężem. Pokazała nagranieZborowska pokazała, z kim Nadzia jeździ w wózku. Spore zaskoczenie. "Dwie córeczki"

Więcej o: