Zabraniali wchodzić kotu do pokoju dziecka. Kamera uchwyciła, co się stało, gdy zmienili zdanie

Rodzice długo zabraniali wchodzić kotu do pokoju dziecka, ale w końcu zmienili zdanie. Byli zdziwieni, gdy odkryli co robił w nocy w łóżku malca. "To najsłodsza rzecz, jaką widziałam!" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do nagrywania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się głównie z układami tanecznymi, można na niej znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje zabawnych skeczy i scenek rodzajowych, nagrań z uroczymi zwierzętami, poradników, relacji z podróży i wydarzeń rodzinnych oraz materiałów autorstwa rodziców.

Nagrali, co się stało, gdy pozwolili wejść kotu do pokoju dziecka

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Oczyszczanie nosa noworodka. Położna radzi, jak najlepiej to zrobić

Rodzice zamontowali nianię elektroniczną z kamerką w pokoju dziecka, aby móc bez wstawania doglądać je w nocy. Przez ponad dwa lata w ich domu obowiązywała jednak jeszcze jedna zasada. Kot miał zakaz wstępu do pokoju malca. Gdy dziecko trochę podrosło, w końcu zdecydowali się wpuścić tam mruczka. Byli zaskoczeni, gdy odkryli co zrobił w nocy.

Na nagraniu opublikowanym na profilu na TikToku @pubity widać dziecko leżące w łóżku ze smoczkiem w buzi i przytulanką pod pachą. Kot ułożył się w ułożył się na poduszce obok głowy dziecka i zwinął w kłębek. Nie przeszkadzało mu, że malec się wiercił i troskliwie ocierał się o niego głową.

Po tym, jak przez dwa i pół roku wynosiliśmy kota z pokoju dziecka, w końcu pozwoliliśmy mu tam wejść. Wówczas stał się to...

- opisano nagranie.

Filmik obejrzało ponad siedem milionów osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy.

To napewno rudy kot. Ja mam takiego i też śpi z moim 2,5-letnim dzieckiem. One są wyjątkowe
Z psem lub kotem człowiek nie jest sam. Czuć ich bezwarunkową miłość
Mój też przychodzi do łóżka i czeka, aż go przytulę. Zwykle śpimy razem całą noc. On wie, że tego potrzebuję
Bez wątpienia to jest rudy kot
To najsłodsza rzecz, jaką widziałam!
Mój kot zwykł przychodzić do mnie, gdy wiedział, że jestem smutna albo kiedy płakałam. Starał się delikatnie do mnie przytulić

- pisali.

Więcej o:
Copyright © Agora SA