Dziecko zasnęło w łóżku. Mama nagrała reakcję pięciu kotów

Mama weszła do sypialni i odkryła, że jej córka wcale nie śpi sama. Dziewczynkę otoczyły cztery koty, a gdy kobieta zobaczyła, co robi piąty, zaczęła nagrywać. "Tyle szczęścia!" - piszą internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna służąca do publikowania, oglądania i wysyłania znajomym krótkich filmików. Chociaż zasłynęła za sprawą nagrań układów tanecznych i wielu osobom wciąż kojarzy się twórczością nastolatków, obecnie można tam znaleźć o wiele więcej treści.

Dziecko zasnęło w łóżku w nietypowym towarzystwie

Więcej artykułów o tematyce parentingowej znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Oczyszczanie nosa noworodka. Położna radzi, jak najlepiej to zrobić

Obecnie na TikToku są dostępne wszelkie poradniki i tutoriale, relacje z podróży i wydarzeń rodzinnych, fragmenty znanych filmów i seriali, zabawne skecze i scenki rodzajowe oraz filmiki autorstwa rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z wychowywaniem dzieci.

Profil na TikToku @luna_lovely_pet skupia się wokół przeróżnych nagrań z uroczymi zwierzętami, a obserwuje go ponad 24 tys. osób. Jeden filmik wyróżnia się jednak na tle innych, a jego bohaterem jest małe dziecko.

Dziewczynka zasnęła na łóżku, a gdy mama weszła do pokoju, odkryła, że jej córka nie jest sama. Wokół niej na kwiecistej narzucie zasnęły cztery koty. Kiedy kobieta zaczęła nagrywać właśnie piąty mruczek wskoczył na materac, aby po chwili ułożyć się pomiędzy nimi.

Zdaniem wielu rodziców wychowywanie dzieci ze zwierzętami jest bardzo ważne, gdyż uczy empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Oglądając to nagranie można wywnioskować, że koty ewidentnie lubią dziewczynkę i czują się w jej towarzystwie bezpiecznie i komfortowo.

Tak wygląda zimowa drzemka kotów i dziecka

- opisano nagranie.

Pod filmikiem pojawiły się komentarze od internautów, których rozczulił ten niecodzienny widok.

Przesłodkie nagranie
Tyle szczęścia!
Kochane i wyjątkowe

- zachwycali się.

Więcej o: