Ma 12 dzieci. Pokazała, jak wygląda jej mieszkanie. "Góry prania"

Ile razy w tygodniu robicie pranie? Raz, dwa? A może codziennie? Alicia Dougherty robi 60 prań tygodniowo. Ma 12 dzieci i każdego dnia mierzy się z górami prania.

Wszędzie pranie

Alicia Dougherty z Nowego Jorku, znana na Instagramie jako Dougherty Dozen, pokazała z czym mierzy się każdego dnia. Ma 12 dzieci. Niektóre urodziła naturalnie, część adoptowała wraz z partnerem Johnem. Taka gromadka to oczywiście niekończąca się praca i mnóstwo, mnóstwo prania i zmywania.

Dougherty Dozen przyznała, że w ciągu tygodnia nastawia pralkę aż 60 razy. Jak wygląda stos prania, z którym się mierzy? Pokazała to w mediach społecznościowych. Gdy siedzi na kolanach, składając stosy ubrań, wygląda wręcz przerażająco. Komentujący uważają, że starsze dzieci powinny jej pomagać.

Całe nagranie możecie obejrzeć TU. 

Gdyby pomogli, wszyscy byliby szczęśliwsi
Myślę, że starsze dzieci powinny same składać ubrania
Znowu publikujesz to tak, jakby to było normalne

- czytamy.

Zobacz wideo Dwa sposoby na zawsze miękkie ręczniki

Naprawdę duża rodzina i duże potrzeby

Rodzina Dougherty regularnie dzieli się swoimi codziennymi obowiązkami w mediach społecznościowych. Pranie to nie wszystko, co każdego dnia czeka na zapracowaną mamę. Samo śniadanie jest już wyzwaniem!

Alicia pokazała na Instagramie też, jak wygląda jej poranek i przygotowanie śniadania dla wszystkich. Zaczyna od ułożenia bekonu na dwóch blachach do pieczenia, a następnie rozkłada na kuchennym blacie 24 kromki chleba. Smaruje je, układa szynkę i ser. Składa kanapki. I to naprawdę wygląda imponująco! Jakby prowadziła małą manufakturę.

Rodzice nie narzekają na nadmiar obowiązków. Zawsze chcieli mieć dużą rodzinę. Przez dziewięć lat zmagali się z bezpłodnością. Kobieta wiele razy poroniła. Dlatego też zdecydowali się na adopcję. Ich zaskoczenie było wielkie, gdy po kilku latach Alicia jednak zaszła w ciążę. To nie zmieniło ich wcale. Choć para doczekała się więcej biologicznych dzieci, postanowiła zostać rodziną także dla innych, potrzebujących dzieci.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA