Mają 22 dzieci i czworo wnucząt. Powitali pierwsze dziecko, gdy dziewczyna miała zaledwie 14 lat

Maja 22 dzieci i czworo wnucząt. To największa rodzina w Wielkiej Brytanii, która korzysta ze swej popularności i chętnie dzieli się urywkami swojego życia w mediach społecznościowych. Sue Redford i jej mąż Noel, założyli rodzinę bardzo wcześnie. Ich pierwszy syn przyszedł na świat, kiedy kobieta miała zaledwie 14 lat.

Rodzina Redford, obok tej królewskiej, jest nie tylko popularna w Wielkiej Brytanii, ale także bardzo liczna. Sue i Noel doczekali się łącznie 22 dzieci i już czterech wnucząt. Obecnie mieszkają w byłym domu opieki dla osób starszych z dziesięcioma sypialniami. Często publikują w sieci urywki swojego życia. Większość mieszkańców Wysp kojarzy ich przede wszystkim z serialu dokumentalnego programu Channel 4 "22 Kids and Counting".

Zobacz wideo Kto może zostać chrzestnym? Są warunki, które trzeba spełnić

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

22 dzieci i czworo wnucząt. Ta rodzina jest bardzo liczna

Sue Redford ma 44-lata, a jej mąż Noel 48. Poznali się jednak jeszcze jako dzieci i dość szybko okazało się, że kobieta jest w ciąży. Pierwsze dziecko, synka, urodziła, mając niespełna 14 lat. Pomimo młodego wieku, wzięli na siebie obowiązek i nie oddali dziecka, chociaż najbliżsi namawiali parę nastolatków, aby przekazali chłopca do adopcji. Obecnie mają 22 dzieci i aż czworo wnucząt. Utrzymują się głównie z pracy w mediach społecznościowych oraz prowadzą własną, rodzinną piekarnię, w której pracuje każdy członek rodziny.

 

Kilka lat temu zdecydowali się na kupno starego domu, który przed laty służył seniorom jako dom opieki. Wykorzystują każdą wolną przestrzeń, bo przy tylu dzieciach rzeczy, zabawki i inne akcesoria gromadzą się w straszliwym tempie i łatwo o bałagan. Co prawda najstarsze pociechy już z nimi nie mieszkają, jednak w domu nadal znajduje się jeszcze sporo maluchów, które wymagają ciągłej uwagi rodziców.

 

Okazuje się, że przy tak licznej gromadce dzieci, pralka i suszarka są ciągle w użyciu.

9 załadunków prania odbywa się każdego dnia. Rodzina zużywa aż 30 butelek płynu w miesiącu!

- czytamy na portalu pareting.pl.

 

Podobnie wygląda z przygotowywaniem posiłków, czy chociażby sprzątaniem. Przy tak licznej gromadce dzieci każda pomoc się przyda, a Sue i Noel chętnie korzystają z pomocy starszych dzieci do opieki nad najmłodszymi. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA