Spakowała do szpitala ubranka dla noworodka. Był tak duży, że w żadne się nie zmieścił

Wyprawka dla noworodka to jeden z najważniejszych punktów na liście zadań każdej mamy. Kobiety poszukują uroczych śpioszków, pajacyków, otulaczy i wielu innych niezbędnych rzeczy. Ważne, aby przed terminem porodu wszystko było spakowane i gotowe do zabrania do szpitala, kiedy nadejdzie czas. Okazuje się, że maluch może nas nieźle zaskoczyć.
Zobacz wideo Oczyszczanie nosa noworodka. Położna radzi, jak najlepiej to zrobić

Przyjście noworodka na świat to często wywrócenie życia do góry nogami. Jednak, aby móc jak najlepiej się przygotować do roli rodzica, mamy i ojcowie starają się zadbać o wszystko, aby uniknąć ewentualnego zaskoczenia. W końcu obecność malucha to pasmo niespodzianek. Czy na prawdę można być gotowym na każdą ewentualność? Przekonała się o tym pewna mama, która spakowała ubranka dla niemowląt.

Ferie zimowe 2023. Pierwszy termin coraz bliżej, a rodzice zmartwieni drożyzną. 'Karnety na narty jak miesięczna pensja' Ferie zimowe 2023 kontra drożyzna. "Karnety na narty jak miesięczna pensja"

Spakowała ubranka dla noworodka. Była w szoku, że nic nie pasuje

Beth Woods zamieściła nagranie na TikToku, w którym odniosła się żartobliwie do tego, jak dziecko, już na starcie potrafi zrobić rodzicom psikusa. Młoda mama, oczekując dnia rozwiązania, spakowała do szpitala wyprawkę dla noworodka. Pieluszki i ubranka były rozmiarze przeznaczonym dla najmniejszych dzieci.

Kiedy córeczka przyszła na świat, okazało się, że w nic się nie mieści. Beth pokazała na filmie, jak wygląda jej maleństwo. Dziewczynka owinięta w becik i umieszczona w kokonie to wyjątkowo pulchne niemowlę. Mama w dalszej części nagrania przyznaje, że dziewczynce musi zakładać ubranka przeznaczone dla bobasów od 0 do 3 miesiąca życia.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Szkarlatyna to paskudna choroba "W życiu nie widziałem takiego języka". Rodzicie przeszli przez piekło

Pulchny noworodek. Nagranie podbija internet

Film zamieszczony na TikToku obejrzało już ponad 355 tysięcy użytkowników. Choć nagranie jest krótkie, to jednak rozbawiło wielu internautów. Wielu z nich podzieliło się w komentarzach także własnymi historiami.

Moja córka była prawie 1 kg cięższa niż jej starszy brat. Kupiłam jej kilka ubranek dla noworodka, ale nigdy nie pasowały

- wspomina internautka.

Moje dziecko w 34 tygodniu ważyło 2 kg

- pisze inna mama.

Właśnie dlatego nie mam żadnych ubranek dla niemowląt w najmniejszym rozmiarze. Moje dziecko ma duże wymiary w już 29 tygodniu, więc wątpię, czy by pasowały

- podsumowuje kolejna kobieta.

Więcej o: