Poprosiła nianię córki, aby miła czyste ubrania. Teraz chce zwolnić kobitę. "Głupi powód?"

Mama poprosiła nianię swojej córki, aby ta zmieniała ubrania, kiedy tylko przyjdzie do ich domu. Kobiecie zależało na tym, aby jej strój był nie tylko schludny, ale przede wszystkim czysty. Wywołała swoim postem burze w sieci, a teraz okazuje się, że chce zwolnić kobietę, bo ta nie chce się przebierać.

Pewna mama z Wielkiej Brytanii poprosiła nianię swojej córki, aby ta za każdym razem, kiedy przychodzi do ich domu, miała ze sobą czyste ubranie. Cała historia została poruszona w sieci, co nie spodobało się wielu internautom. Chociaż kobieta uważa, że ma ważny powód, aby wymagać tego od opiekunki, komentujący stwierdzili, że takie zachowanie jest nie na miejscu.

Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Zmiana stroju wywołała burzę. Internauci nie pozostawili suchej nitki na matce

Pewna mama wrzuciła do sieci post, w którym żali się na zachowanie niani przez nią zatrudnioną. Jednak nie chodzi o jej kompetencję, czy opiekę nad dzieckiem, a o ubiór.

Poprosiłam nianię mojej córki, aby za każdym razem, kiedy do nas przychodzi, przebierała się w świeżo wyprany strój. Nienawidzę tego, co nosi - czy byłoby nierozsądne zwolnienie jej? To głupi powód?

- zapytała kobieta w poście, czym wywołała lawinę komentarzy.

Pewna matka z Wielkiej Brytanii w internecie opublikowała post, w którym przyznała się, że chce, aby opiekunka jej dzieci przebierała się w czysty zestaw ubrań, kiedy przychodzi do jej domu. Dojeżdża do pracy transportem publicznym, a jej córka często choruje z powodu różnych bakterii i wirusów i jak twierdzi kobieta, jest bardzo podatna na nawracające infekcje. Kobieta miała przystać na tę dość osobliwą prośbę, przebierając się w domu kobiety w luźne ubrania, w stylu piżamy.  

Jednak jak zaznacza portal dailymail.co.uk, matce dzieci nie podoba się także styl ubioru kobiety. Nosi ona luźne ubrania, które przypominają bardziej piżamę i poprosiła ją, aby ubierała inne elementy garderoby. Okazuje się, że anonimowa matka dzieci, która swoim postem wywołała burzę w internecie, rozważa zwolnienie niani ze względu właśnie na jej styl ubioru. Kilka razy kobieta sugerowała niani zmianę ubioru, jednak ta była głucha na jej prośby.

Komentujący, jak podaje dailymail.co.uk, byli  oburzeni tym wpisem, a wielu z nich sugerowało, że brzmiała ona jak "wyrocznia stylu". 

Brzmisz jak jakaś wyrocznia i koszmar. Tak długo, jak odpowiednio ona wykonuje swoją pracę, nie widzę znaczenia tego, co ma na sobie
Nie rozumiem, dlaczego ma znaczenie, jakie ubrania nosi, tak długo, jak spełnia to twoją prośbę o zmianę? Twoja prośba jest niestandardowa, więc prawdopodobnie musisz się spotkać w połowie drogi. Brzmisz jak trudny pracodawca!
Nie mogę uwierzyć, że dyktujesz jej, aby zmieniła ubranie, a jeśli już to robi, to nie powinno cię obchodzić to, na jakie zmienia

- napisali internauci, którzy zupełnie nie mogą zrozumieć postępowania matki, która od niani swoich dzieci wymaga nie tylko zmiany ubrania, ale i całego stylu.

Więcej o: