Dziecko w samolocie wpadło w histerię. Reakcja "Grażyny" w pełnej krasie. Stewardesa powiedziała co o niej sądzi

Mama bezskutecznie próbowała uspokoić płaczące na pokładzie samolotu dziecko. Pasażerka siedząca nieopodal dała jej do zrozumienia, co myśli o całej sytuacji, a wszystko sfilmował pasażer siedzący z tyłu.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Podróż z dzieckiem samolotem czasem jest wielkim wyzwaniem. Nie tylko dla samego dziecka i jego rodziców, ale i współpasażerów. Ze starszymi dziećmi jest łatwiej - trzeba zapewnić im ciekawe aktywności: wyposażyć się w tablet z bajkami, zabrać ulubione książeczki, kolorowanki i zabawki. Na pokładzie nie może oczywiście zabraknąć ulubionych przekąsek. Znacznie trudniej jest z młodszym dzieckiem. Maluszki często z powodu podróży są wybite ze swojego dobowego rytmu drzemek, bywają zmęczone i marudne. Przeszkadza im hałas w samolocie, nie odpowiada suche powietrze etc. Zaczyna się płacz. Rodzice zwykle robią co mogą, żeby uspokoić maluszka, ale nie zawsze się to udaje.

mama wysłuchała dobrych rad i nagrała filmik "Śpij, kiedy dziecko śpi" - mama skorzystała z rad. Nagrała filmik z postępów

Nie wszyscy współpasażerowie są wyrozumiali

Taka sytuacja jest oczywiście niekomfortowa dla osób siedzących w sąsiedztwie maluszka, jednak większość z nich potrafi wykazać się zrozumieniem. Zdarzają się jednak osoby, które otwarcie dają wyraz swojego niezadowolenia w związku z hałasem, jaki robi dziecko. Tak było w przypadku kobiety z poniższego nagrania. 

Została uwieczniona na filmiku przez jednego z pasażerów, siedzących za nią. W tle słychać płacz małego dziecka i bezowocne próby jego uspokojenia. Niezadowolona pasażerka w końcu odwraca się do mamy i dziecka i daje jej do zrozumienia, że nie życzy sobie takiego hałasu. 

Zobacz wideo Odbieranie noworodka i świeżo upieczonej mamy ze szpitala. Jakie zadania ma tata? Jak ubrać dziecko na podróż?

Stewardessa powiedziała, co myśli o pasażerce

Nagranie skomentowała Kat Kamalani, która jest byłą stewardessą, mamą i aktywną użytkowniczką TikToka. Udostępniła ten sam filmik, jednak opatrzony opisem: "Co robić, gdy dziecko płacze w samolocie". Kobieta stwierdziła: 

Nie ma nic bardziej irytującego stewardessy niż pasażerowie skarżący się na płaczące dzieci. Jeśli wybierasz się w podróż, weź ze sobą słuchawki tłumiące hałasy lub spytaj rodzica płaczącego dziecka, czy nie potrzebuje pomocy. Nawet nie proś nas o zmianę miejsca. Zapewniam cię - nikt bardziej nie pragnie, żeby dziecko przestało płakać, niż jego rodzic

- stwierdziła.

 

ciąża nie przeszkodziła tej mamie w uprawianiu sportu Pokazała co zrobiła w 9. miesiącu ciąży. "Módl się żebyś się nie potknęła"

Więcej o: