Wyśmiała imię swojej bratanicy. Brat kobiety jest na nią wściekły. "Ono naprawdę brzmi jak genitalia"

Użytkowniczka Reddita na spotkaniu rodzinnym wyśmiała pomysły na imiona dla bratanicy. Zdaniem kobiety, imiona "brzmią jak genitalia". W efekcie brat internautki wściekł się na nią i przestał odzywać.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Jedna z użytkowniczek Reddita, @WashedOutTo_Sea, podzieliła się ostatnio historią o tym, jak jej brat chce nazwać córeczkę. Kobieta po usłyszeniu pomysłów wyśmiała je, bo nietuzinkowe imiona brzmią "jak genitalia". W efekcie brat użytkowniczki ciężko się na nią obraził.

Wyśmiała pomysły na imię dla bratanicy. Brat się na nią wściekł 

Jak podaje portal The Sun, użytkowniczka Reddita o nicku @WashedOutTo_Sea opisała nietuzinkowe pomysły brata na imiona dla córeczki. Mężczyzna zorganizował rodzinne spotkanie, aby pochwalić się wybranymi imionami. Jak pisze internautka, rodzice dziewczynki wcześniej mieli w miarę normalne  pomysły, jedynie kilka było dziwnych jak Hermiona czy imiona z końcówką "-Leigh". Ale w końcu zasugerowali inne, które autorce posta skojarzyły się z … genitaliami. Jakie to imiona? Były trzy propozycje - Chica, Mangle i Ballora. W pierwszej chwili obecni na spotkaniu śmiali się, bo myśleli, że ojciec dziecka żartuje, ale okazało się, że mówił całkowicie poważnie. Mężczyzną wściekł się, a samo spotkanie zakończyło się przedwcześnie.

Chciał dać córeczce imiona, które "brzmią jak genitalia". Został wyśmiany przez siostrę

Zaproponowane przez brata internautki imiona nie skojarzyły się dobrze i nic dziwnego. Imię Mangle przywodzi na myśl wyżymaczkę (ang. mangle) bądź świerzb lub parch (ang. mange). Z kolei Ballora może kojarzyć się z męskimi genitaliami (ang. balls). Natomiast Chica brzmi podobnie jak słowo "chicane", co oznacza po angielsku krętactwo i szykanę. Jednakże same imiona Chica, Mangle i Ballora są też imionami animatroników, postaci z gry komputerowej Five Nights at Freddy's. Najwyraźniej brat autorki posta na Reddicie musi być wielkim fanem tej produkcji, skoro chciał nazwać córeczkę na cześć postaci w niej występujących.

Więcej o: