Na chwilę zostawiła dwulatka z niemowlęciem. Kamera uchwyciła, co zrobił z bratem

Mama na chwilę wyszła z pokoju i zostawiła dzieci same. Była zaskoczona, gdy odkryła, co starszy brat zrobił z niemowlęciem. "Słodkie, ale trochę mnie to przestraszyło" - komentują internauci.

TikTok to aplikacja multimedialna umożliwiająca publikowanie, oglądanie i wysyłanie znajomym krótkich filmików. Chociaż niektórym kojarzy się jedynie z nagraniami układów tanecznych, można tam znaleźć o wiele więcej treści. Na TikToku nie brakuje relacji z podróży i wyjazdów rodzinnych, poradników i tutoriali, zabawnych filmików ze zwierzętami, nagrań różnych ekspertów np. lekarzy, terapeutów, czy prawników oraz materiałów autorstwa rodziców.

Kamera uchwyciła co robił dwulatek, gdy mama wyszła z pokoju

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Masaż noworodka to korzyści dla rodziców i dziecka. Kiedy i jak go przeprowadzać?

Mama prowadzi profil na TikToku @thebaysidemama, na którym dzieli się ze swoimi obserwatorami doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi. Aby doglądać swoje pociechy, zamontowała w ich pokoju nianię elektroniczną z kamerką. Nie spodziewała się jednak, co uchwyci, gdy na chwilę wyjdzie z pomieszczenia.

Na nagraniu widać leżące na dywanie niemowlę oraz krążącego wokół niego dwulatka. Starszy chłopiec na chwilę wyszedł z pokoju, ale po chwili wrócił. Spróbował podnieść braciszka i postanowił wraz z nim poszukać mamy. 

W tamtym momencie wyszłam z pokoju dosłownie na trzydzieści sekund, by wrócić do mojego dwulatka i trzymiesięcznego malucha. Starszy syn podniósł wówczas młodszego. Chciał mnie poszukać, ale nie chciał przy tym zostawić braciszka samego

- opisała nagranie TikTokerka.

Filmik obejrzało prawie 9 milionów osób i pojawiła się pod nim masa komentarzy. Byli pod wrażeniem troskliwości chłopca.

Słodkie, ale trochę mnie to przestraszyło
Kochany, starszy brat
Bardzo się starał być delikatny i pamiętał, by podtrzymać mu główkę
Fakt, że wiedział, że musi podtrzymać jego szyję i głowę jest niesamowity. Doskonale spisujesz się w roli mamy!

- pisali.

Więcej o: