Mama-milenials pokazała, jak odprowadza dzieci do szkoły. "Co pomyślą sąsiedzi"

Poranki nie są łatwe. Jeśli ma się dzieci, to bez kokieterii można powiedzieć, że są wręcz trudne. Komu nie zdarzyło się czesać dziecka na czerwonym świetle czy po nieprzespanej nocy budzić się energetykiem?

"Kiedy wychodzisz z domu o 8:06, aby odprowadzić dzieci na 8:00 do szkoły" - napisała Iana, mama trojga dzieci, po czym pokazała, jak wygląda taki poranek. Biegnie w szlafroku i klapkach po ulicy. Najmłodsze dziecko targa na biodrze, a pragnienie gasi napojem energetycznym. To oczywiście jedynie satyryczne przedstawienie typowego poranka zapracowanego rodzica, jednakże — co bawi najbardziej — filmik wcale nie odbiega tak bardzo od rzeczywistości. 

Po wiadomości z kraju i ze świata zajrzyj na Gazeta.pl >>>

Szalony poranek z trojgiem dzieciSzalony poranek z trojgiem dzieci Screen z Instagram.com/ianathemillenialmom/

Jak zdążyć z dziećmi na 8 rano, gdy jest już 8.06Jak zdążyć z dziećmi na 8 rano, gdy jest już 8.06 Instagram.com/ianathemillenialmom/

Iana jest mamą trojga dzieci, a w mediach społecznościowych prowadzi profil: Iana mama-milenials (ianathemillenialmom). Na jej koncie zobaczycie nagranie w całości. Fanom ifluencerki parentingowej, bardzo spodobało się wideo. Swojemu rozbawieniu dawali upust w komentarzach:

Hahaha, cała ja i każda inna samotna matka.
Ciekawe, co sobie pomyśleli twoi sąsiedzi!
Ja dziś odstawiłam dziecko do szkoły bez plecaka...

A jak tam Wasz poranek 2 stycznia? Powrót do placówek po świątecznej przerwie mógł być wyzwaniem.

Zobacz wideo Jak wygląda Twój poranek? Praca zdalna vs praca z biura, dzieci vs ich brak
Więcej o: