Mama pokazała, jak stroi niemowlaka na Sylwestra. Złoto, srebro i korale

Sylwestrowa kreacja tej dziewczynki została dokładnie przemyślana. Mama zaplanowała dla niej strój w kolorze czarnym z dodatkiem złota i srebra. Nie zabrakło oczywiście biżuterii i typowo sylwestrowego gadżetu.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Sylwester to dla wielu z nas doskonała okazja, żeby się wystroić. Organizowane z tej okazji często wymagają efektownego stroju, błyszczących dodatków. To oczywiście nie jest reguła, bo wiele osób woli spędzić ten czas w domowym zaciszu, przed telewizorem, jednak ci, którzy decydują się na imprezy ze znajomymi lub nawet sylwestrowe bale, muszą zadbać o odpowiedni outfit.

Jak ubrać dziecko na Sylwestra?

Rodzice, którzy zostają w Sylwestra w domu z dziećmi, także mogą zorganizować najmłodszym zabawę. Maluchy uwielbiają się przebierać, a możliwość, żeby założyć coś efektownego i błyszczącego z pewnością sprawi im wiele radości. Większość dzieci mimo najszczerszych chęci nie dotrwa do północy, jednak pełne ekscytacji wyczekiwanie samo w sobie jest dla nich wielką atrakcją. W tym celu warto przeszukać garderobę i wyciągnąć z niej błyszczące dodatki. Dzieciaki będą w siódmym niebie. Jedna z użytkowniczek TikToka, która funkcjonuje tam jako bfc_ootd, jest zdania, że sylwestrowa kreacja obowiązuje nie tylko kilkuletnie pociechy, ale nawet niemowlęta. Zaprezentowała sylwestrowy strój swojej córeczki. 

Zobacz wideo Czy kąpiel noworodka zawsze musi być dramatem? Położna udziela wskazówek

Mama pokazała jak ubiera dziecko na Sylwestra

Kobieta udostępniła na swoim koncie nagranie, na którym pokazała krok po kroku jak ubiera dziecko na taką wyjątkową okazję. Na początek założyła córeczce czarne body ze srebrną i złotą aplikacją. Potem - tiulową spódniczkę w tych samych kolorach. Następnie założyła dziewczynce czarne podkolanówki i opaskę na głowę. Całość dopełniły korale w kolorze złotym i srebrnym. Dziewczynka doskonale bawiła się w czasie przebierania, a na końcu dostała nawet sylwestrowy gwizdek-trąbkę

Jest cudowna
Wygląda uroczo

- komentowali użytkownicy TikToka. 

Więcej o: