Rodzice pokazali, jak spędzają sylwestra z dzieckiem. Nagranie to hit

Bycie rodzicem małego dziecka rządzi się swoimi prawami. Jednym z nich jest to, że imprezy takie jak Sylwester zwykle spędzają oni w domu, w towarzystwie malucha. Ta para postanowiła jednak udowodnić, że nawet siedząc w domu z dzieckiem, można spędzić miło czas.

Rodzice malucha pokazali, jak spędzają sylwestra z dzieckiem. Nagrali krótki filmik, gdzie co prawda nie ma ani szampana, ani przekąsek, ani tym bardziej szalonej zabawy - jednak to właśnie on zdobył serca wielu osób i stał się prawdziwym hitem. Czy tak właśnie wyglądają imprezy z małymi dziećmi?

Zobacz wideo Anna i Robert Lewandowscy wywijają na parkiecie

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sylwester z dzieckiem. To nagranie to prawdziwy hit

Młodzi rodzice, po urodzeniu dziecka zwykle muszą zrezygnować z wielu aktywności, w tym przede wszystkim całonocnych imprez. Są oczywiście wyjątki, kiedy ktoś z rodziny zgodzi zająć się brzdącem i wtedy można świętować ostatnią noc w roku bez większych problemów. Jednak jeśli jednak niektórzy z nas będą musieli zostać w domu z dzieckiem, to ta para ma na to sposób. Rok temu nagrali krótki filmik o tym, jak wygląda ich zabawa sylwestrowa z małym dzieckiem. Stał się on hitem na Tik Toku, gdzie rodzice z całego świata komentują i udostępniają nagranie.

Nagranie powinniśmy przede wszystkim oglądać z włączonym dźwiękiem, gdyż remix popularnej piosenki dla dzieci "Baby shark" jest tu doskonałym podsumowaniem całości. Matka, trzymając ścierkę w jednej ręce, a w drugiej energetyk - tańczy na stole. Ojciec co prawda stoi na ziemi, ale jego ruchy również są nieco bardziej "zaawansowane". Wszystkiemu przygląda się maluch, siedzący w krzesełku do karmienia. Jego mina jest bardzo wymowna. Maluje się na niej bardzo wiele emocji. Od zdziwienia, po nawet zażenowanie.

Widać w jego oczach, jak bardzo kocha was oboje!!!
Co oni pili?
To 100 proc. my. Tak właśnie nas widzę w sobotę
Uwielbiam oglądać to wideo. To sama prawda

- napisali rozbawieni internauci.

Więcej o: