Córka Joanny Krupy chwyciła za mikrofon i się zaczęło. "Serio? To jest hit"

Joanna Krupa opublikowała w sieci wideo, na którym jej córka Asha występuje przed najbliższymi i śpiewa dla nich wyjątkowe piosenki. Fani są zachwyceni talentem dziewczynki. - Rośnie prawdziwa gwiazda - pisze jedna z internautek pod nagraniem na Instagramie.

Więcej treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Joanna Krupa spełnia się w roli matki. Modelka często pokazuje w mediach społecznościowych wizerunek swojej córeczki Ashy i dzieli się z fanami rodzicielskimi historiami. Dziewczynka jest bardzo urocza i zabawna, dlatego dość szybko stała się ulubienicą internautów. Tym razem Krupa pokazała wyjątkowe wideo, na którym Asha w nieco za dużej piżamie występuje z mikrofonem w ręku przed najbliższymi i śpiewa im popularną piosenkę. Trzeba przyznać, że robi to z ogromną gracją. 

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Córka Joanny Krupy prezentuje kolejny talent. "Rośnie prawdziwa gwiazda"

Joanna Krupa zamieściła na Instagramie wideo, na którym jej córeczka śpiewa swojej babci urodzinową piosenkę. Nieco później mała zmienia jednak repertuar i zachowuje się jak prawdziwa gwiazda. Obserwatorzy Joanny Krupy błyskawicznie skomentowali urocze wideo z występem dziewczynki. Większość z nich zapewniła, że mała Asha z pewnością odziedziczyła zdolności artystyczne po swojej mamie. Inni uważają, że głos córki Krupy jest bardzo ładny i mała na pewno zrobi karierę w show-biznesie. 

Aniołek!
Asiu, twoja córeczka jest cudowna. Ma w sobie taki uroczy klimat. Na pewno jesteś z niej bardzo dumna!
Asiu, jesteś wspaniała! Twój głosik jest cudowny, śpiewasz tak ładnie i czysto! Można patrzeć i słuchać z przyjemność i bez końca. Brawo!
Mała adoratorka!
Asiu, no to roście ci prawdziwa gwiazda!
Brawo!
Malutka jest cudowna

- czytamy w komentarzach. 

 

Jedna z fanek zauważyła na nagraniu pewien szczegół, który mało kto od razu dostrzegł gołym okiem. Babcia Ashy pokazała swoją opiekuńczość poprzez czuły gest:

Babcia czujnie zabezpiecza kant stołu. To jest totalne wzruszenie!

Joanna Krupa o córce: Marzę, aby ona poszła w moim kierunku

Joanna Krupa niedawno w rozmowie z portalem "JastrząbPost" tłumaczyła, dlaczego udaje jej się tak efektywnie łączy obowiązki zawodowe i opiekę nad córeczką. 

Życie strasznie się zmienia, jak zostaje się mamą. Asha jest coraz starsza. Teraz ma dwa lata. Coraz ciężej jest wyjeżdżać bez niej. Teraz nawet te cztery dni, kiedy jestem bez niej, to jest naprawdę ciężko. Zawsze marzyłam i robię to, co kocham, dlatego próbuje połączyć to z moją córeczką. Jak mogę, to jestem z nią, ale nie zaniedbuje pasji, bo robią to, co zawsze kochałam robić

- przyznała i dodała, że bardzo chciałaby, aby córka w przyszłości została modelką. Okazuje się, że tata Ashy nie bardzo jest przekonany do tej profesji. 

Marzę, aby ona poszła w moim kierunku. To nie jest marzenie ojca, ale ona już coraz bardziej zachowuje się jak diwa. Ma dopiero dwa latka, ale już pokazuje swoją osobowość

- tłumaczyła Krupa. 

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA