Jakie prezenty dostaną dzieci z rodziny królewskiej? Nietypowe. Jeden złamie protokół królewski?

Wręczanie i otrzymywanie prezentów bożonarodzeniowych to ważna i piękna tradycja. Brytyjska rodzina królewska także kultywuję ten świąteczny zwyczaj. Jakie prezenty przyniesie święty Mikołaj dzieciom z rodziny królewskiej? Czy jeden z nich złamie królewski protokół?

Newsy o rodzinie królewskiej znajdziecie również na stronie głównej Gazeta.pl

Najważniejsze w okresie świąt Bożego Narodzenia jest wspólne spędzanie czasu i radość czerpana ze spotkania z najbliższymi. Mało kto wyobraża sobie świąteczny czas bez wręczania i otrzymywania prezentów bożonarodzeniowych. I trzeba przyznać, że to ważna i piękna tradycja, szczególnie dla dzieci, bo jest to coś, co sprawia im niesamowitą frajdę i czekają na ten moment cały rok.

Brytyjska rodzina królewska, zgodnie z tradycją, co roku spotyka się na święta Bożego Narodzenia w Sandringham. Podczas wigilijnej kolacji, dzieci otrzymują wymarzone prezenty. Co dostaną George, Charlotte, Louis, Archie i Lilibet?

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

George chce dostać od świętego Mikołaja nietypowy prezent. Czy złamie królewski protokół?

Jedną z najsłynniejszych tradycji świątecznych jest obdarowywanie swoich najbliższych upominkami. Dzieci odpowiednio wcześniej tworzą listy wymarzony zabawek i piszą listy do swojego patrona, świętego Mikołaja. Proszą nie tylko o prezenty dla siebie, ale również dla swoich rodziców lub rodzeństwa. Dzieci z rodziny królewskiej również mają pewne marzenia związane z prezentami. Windsorowie, podobnie jak w Polsce, wręczają upominki w Wigilię. Jak podaje Jastrząb Post, książę George, syn księżnej Kate i księcia Williama poprosił o dość nietypowy upominek:

George poprosił o Nintendo, ale jeśli Święty Mikołaj się na to zdecyduje, będzie musiał znaleźć sposób, aby przemycić to przez królewskie protokoły prezentów

- ujawnia informator i dodaje propozycje tych bardziej realnych podarunków:

Zamiast tego George będzie musiał zadowolić się bardziej odpowiednimi prezentami, takimi jak pełnowymiarowy kij do krykieta, większy rower, książki lub zaawansowany zestaw Lego.

Pociechy muszą zastosować się do zasad panujących na dworze królewskim. Okazuje się jednak, że w przypadku podarowanych prezentów, dzieci Sussexów nie obowiązuje już królewski protokół, więc mają pełne pole do popisu.

wizyty grincha się nie spodziewaliTo był zwykły wieczór. Wizyty Grincha się nie spodziewali. "Biedne dzieci"

Charlotte wybiera praktyczne prezenty. "Ma obsesję na punkcie swojego kucyka"

Z kolei jego siostra, Charlotte jest ogromną fanką koni i jazdy konnej, dlatego zdecydowała się poprosić świętego Mikołaja o bardzo praktyczny prezent związany ze swoją pasją. 

Charlotte ma obsesję na punkcie swojego kucyka i poprosiła Świętego Mikołaja o nowe siodło, uzdę i kilka ładnych koców. Zawsze kręci się w stajniach Sandringham, chłonąc wszystko, co może

- twierdzi cytowany rozmówca i dodaje, że córka Kate i Williama jest także duszą artystyczną, więc zadowoli ją dobry sprzęt do malowania: 

Charlotte lubi sztukę i używa wszelkiego rodzaju środków, od prostych pisaków po papiermache - więc wszystkie artykuły artystyczne są pożądane.

Najmłodszy z rodzeństwa pragnie tego, co typowy czterolatek: 

Louis jest najłatwiejszy do zadowolenia - ma obsesję na punkcie pociągów i dinozaurów. Chce mieć strój dinozaura, a w tym roku została wydana gra planszowa z dinozaurami, którą Kate chce zdobyć. Chce też przyrząd do skakania.

dziecko pochwaliło się znajomością kolędyDziecko pochwaliło się znajomością kolędy. A co jeśli panie tak uczą?

"Archie będzie miał zupełnie inny budżet przeznaczony na prezenty"

Archie Mountbatten-Windsor także przedstawił kilka pomysłów na udany prezent. Okazuje się, że Harry chce kupić swojego synowi jeszcze jeden dodatkowy prezent - instrument muzyczny, a dokładnie perkusje. Księżna Sussex poprosiła syna, aby ograniczył grę, szczególnie teraz, kiedy mała Lilibet ma problem z zasypianiem. Najmłodsza pociecha Meghan i Harry’ego jest jeszcze zbyt mała, aby opowiedzieć o swoich potrzebach:

Archie będzie miał zupełnie inny budżet przeznaczony na prezenty. Dostanie wszystko, od komputerów V-tech po swoją pierwszą maszynę do karaoke. (...) Chce dinozaura, kotka i kucyka! Jest jeszcze jeden prezent, który Harry chce kupić synowi - perkusję! Meghan błaga go, żeby się powstrzymał, podczas gdy oni wciąż pracują nad uregulowaniem snu Lili

Musiała interweniować nauczycielka.Jasełka się skończyły, ale nie dla tego aniołka. Musiała interweniować nauczycielka

Więcej o: