Pokazała, jakie prezenty jej dzieci dostał od dziadków. "Absurd"

Pierwsze święta z wnukiem, czy wnuczką to dla dziadków ogromna radość. Często zastanawiają się, jaki prezent będzie najlepszy. Kupują zabawki, ubranka, czy pieluchy. Jednak jak się okazuje niektóre decyzje babci czy dziadka mogą zaskoczyć samych rodziców. Na TikToku pojawiło się wymowne nagranie.
Zobacz wideo Do jakich specjalistów powinien trafić wcześniak po wyjściu ze szpitala? "Tę drogę kształtuje wypis"

Prezenty od dziadków potrafią wprowadzić w zakłopotanie. Zwłaszcza kiedy nie trafią w gust rodziców albo kupią coś, co kompletnie się nie przyda i staje się kolejnym gratem w domu. Jednak zawsze robią to z miłości i pragnienia rozpieszczania malucha. Nagranie na TikToku zaskoczyło wielu internautów.

Grypa dziesiątkuje. Czas oczekiwania w szpitalu dziecięcym? Lekarka pokazała kartyGrypa dziesiątkuje. Czas oczekiwania w szpitalu dziecięcym jest przerażający

Prezenty, które wzbudziły mieszane odczucia

TikTok dostarcza wielu zabawnych treści. Korzystając z platformy, można się zrelaksować po ciężkim dniu. Jednak poza typową rozrywką znajdziemy tam również filmy ukazujące codzienne sprawy wielu ludzi. Tiktoker Michi James udostępnił nagranie, na którym widać malutkie dziecko ubrane w świąteczny strój. W tle słychać tematyczną melodię. 

Kobieta przesuwa telefon i zmienia kadr. Na podłodze znajduje się wiele ubranek, ale to nie wszystko. Podłoga pokryta jest mnóstwem zabawek, a wszystkie te prezenty podarowali dziadkowie. Maluch, który także jest widoczny na nagraniu, ma zaledwie kilka miesięcy, dlatego tak ogromna ilość przedmiotów wprawia w osłupienie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Grypa typu A może skończyć się tak, jak u tej dziewczynki. 'Moja córka nie radzi sobie zbyt dobrze z oddychaniem'Grypa typu A może skończyć się tragicznie. "Było bardzo nerwowo"

Masa prezentów od dziadków. Internauci komentują 

Udostępniając publicznie treści, musimy się liczyć z tym, że film nie pozostanie bez echa. Nie inaczej było tym razem. Kiedy mama pochwaliła się ilością prezentów, jakie otrzymał od dziadków jej syn, internauci wkroczyli do akcji.

Jak cudownie. Odwiedzam mojego jedynego wnuka na drugie święta Bożego Narodzenia. Mam walizkę pełną prezentów dla niego i tylko bagaż podręczny na moje ubrania

- komentuje inna babcia.

Uwielbiam to, nie mogę się doczekać wnuka, żebym mogła zrobić to samo i rozpieszczać je

- czytamy komentarz kolejnej osoby.

Pewnie wykupili cały sklep. Rodzice nie muszą się martwić cały rok

- żartuje kobieta.

To jest chore

- pojawia się krytyczny głos.

To niedorzeczne

- pisze inny użytkownik.

Więcej o: