Mama w tatuażach nie mogła wejść na wigilię w szkole. Mogła zaglądać przez okno

Melissa Sloan kocha tatuaże, jednak jej pasja uniemożliwia jej chwilami zwyczajne funkcjonowanie w społeczeństwie. Kobieta ma na swojej twarzy wytatuowane krzyże i wiele innych grafik. Jej nietypowy wygląd sprawił, że nie pozwolono jej uczestniczyć w szkolnej wigilii.
Zobacz wideo U Edyty Golec zawsze jest 12 potraw. Dlaczego?

Media z Wielkiej Brytanii opisują niezwykłą sytuację, która miała miejsce w jednej ze szkół. Melissa Sloan, mama dwójki dzieci jest wykluczana z życia szkolnego swoich pociech. Stała się persona non grata podczas imprez organizowanych przez środowisko pedagogiczne. Wszystko przez  niecodzienny wygląd.

Nie wpuszczono jej na szkolną wigilię. To wina wyglądu

Melissa Sloan opowiada o trudach, z jakimi boryka się na co dzień. Uważa, że z powodu tatuaży rozmieszczonych na całej twarzy nie może znaleźć pracy, jest wyrzucana z barów, a ludzie są dla niej wyjątkowo nieuprzejmi. Jak czytamy na portalu dailystar.co.uk, kobieta nie jest także zapraszana także na zebrania rodziców, ani przedstawienia

Jednak to, co zabolało ją najbardziej to zakaz uczestnictwa w szkolnej Wigilii. Wytatuowana mama, nie była mile widziana, dlatego poproszono ją, aby całe przyjęcie obserwowała przez okno.

Kiedyś powiedzieli mi, żebym poszła do ogrodu na tyłach i zaglądała przez okno klasy. Nauczyciele kazali mi to robić, dlatego nie chodzę na szkolne przedstawienia

- podsumowuje Melissa.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie będzie mamy na przyjęciu

Kobieta nie ukrywa, że to dla niej bardzo przykre, kiedy wie, że nie może uczestniczyć w szkolnym życiu swoich pociech. Tłumaczy, że nie jest mile widziana, dlatego, aby nic ich nie ominęło, a dzieci nie czuły się gorsze, na różne uroczystości idzie jej partner Luke.

On idzie dziś wieczorem na festyn dla dzieci, bo ja nie mogę tam iść. Nie jestem chciana

- czytamy komentarz na dailystar.co.uk.

Melisa lubi tatuaże w stylu więziennym. Co rusz wykonuje nowe i sprawia jej to ogromną radość. Jednak jak informują brytyjskie media, kobieta na chwilę odłoży igłę na rzecz spędzenia świątecznych chwil tylko z rodziną. 

Więcej o: