Dziewczynka dała mamie bieliznę na święta. Zrobiła ją sama i kazała przymierzyć

Dla większości rodziców najpiękniejszym i najwspanialszym prezentem, jak mogą znaleźć pod choinką, jest ten własnoręcznie przygotowany przez dzieci. Kolorowa kartka, czy wyklejanka cieszą każdego. Jedna z dziewczynek miała dość nietypowy pomysł na to, jakim prezentem obdarować mamę. Zrobiła z papieru stanik i kazała od razu go przymierzyć.

Dziewczynka własnoręcznie przygotowała dla swojej mamy prezent na święta. Spędziła długie godziny, aby nie tylko go wykonać, ale przede wszystkim ozdobić. Co zobaczyła matka, otwierając pudełko? Bieliznę, konkretnie stanik z papieru, który miała od razu przymierzyć.

Zobacz wideo Jak się żyje na 'wsi obok'? Miniszewski: Sielanki nie ma i nie będzie

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Dziewczynka dała mamie bieliznę na święta. Wzruszona matka pochwaliła się tym w sieci

Pewna dumna mama, która obecna jest w mediach społecznościowych, na Tik Toku pochwaliła się swoim wyjątkowym i jakże nietypowym prezentem. Otóż od swojej córki otrzymała bieliznę. Jednak nietypowe w tym wszystkim było to, że była ona wykonana z papieru. Dziecko spędziło długie godziny, wycinając z papieru odpowiednie kształty, łącząc je ze sobą, a następnie odpowiednio ozdabiając.

To dosłownie przesłodkie jest. Wpadłam w wielką kałużę łez, kiedy otworzyłam ten niesamowity prezent! Moje dziecko tak ciężko na niego pracowało i było tak dumne, że dało mi go. Czasami bycie mamą jest trudne, wyczerpujące i straszne, ale chwile takie jak ta sprawiają, że wszystko jest tego warte!

- napisała mama pod swoim filmem.

Co ciekawe, owy papierowy stanik ozdobiony jest scenkami z życia rodzinnego, co również na filmiku zostało przedstawione przez kobietę. Widać, że jest ona wzruszona tym, że jej dziecko zrobiło dla niej coś tak niesamowitego.

Świąteczny występ w żłobku, a Frankie nie czuje klimatuW żłobku dzieci dawały świąteczny występ. Frankie pokazał, co o nim sądzi

Oczywiście mama od razu przymierzyła stanik, jednak aby nie było zgorszenia i nagości – założyła go już na ubranie. Wielu internautów napisało jej w komentarzu, że to najlepsza część garderoby, jaką widzieli.

Jest piękny! To naprawdę słodki gest
Lepszy niż u znanych projektantów
Dziewczynka ma prawdziwy talent. I głowę pełną pomysłów

- dodali użytkownicy Tik Tocka.

Joanna Krupa pokazała choinkęJoanna Krupa pokazała, jak ubiera choinkę z córką. Uwagę internautów przykuł ich strój.

Więcej o: