Skradziono auto z bliźniętami. Bezdomna zwróciła tylko jedno dziecko

Pięciomiesięczne bliźnięta zostały w samochodzie, gdy ich matka wyszła do restauracji, żeby odebrać zamówienie. W tym czasie do samochodu miała wsiąść bezdomna kobieta i odjechać, zabierając ze sobą dzieci. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Więcej wiadomości ze świata przeczytasz na Gazeta.pl.

Do zdarzenia doszło w mieście Columbus, Ohio. Pięciomiesięczne bliźnięta Kyson i Kyair Thomass zostały porwane przez obcą kobietę, kiedy ich matka weszła na chwilę do restauracji. Gdy kobieta wyszła z budynku, samochodu już nie było. Jedno z dzieci znaleziono kilka godzin później w okolicy Dayton International Airport. Trwają poszukiwania drugiego niemowlęcia.

Zobacz wideo Sen noworodka, czyli w jakiej pozycji ułożyć dziecko i dlaczego ascetyczne łóżeczko jest najbezpieczniejsze?

Bezdomna kobieta podejrzana o porwanie dzieci

Podczas konferencji prasowej funkcjonariusze wskazali podejrzaną o porwanie bliźniąt. To 24-letnia Nalah Jackson. Ostatni raz widziano ją na lotnisku. Od tamtej pory nie znaleziono również samochodu, którym uprowadziła niemowlęta.

Pracownicy restauracji potwierdzili, że bezdomna kobieta wyszła na zewnątrz, kiedy matka dzieci pojawiła się w restauracji. Później kamery zarejestrowały ją na stacji paliwowej, gdzie prosiła obsługę o pieniądze.

Kiedy na nie patrzysz, widzisz dziecko, które tęskni za swoją matką. Błagamy cię, zrób, co należy i oddaj nam nasze dziecko

- błagała babcia niemowlęcia. Policja również zaapelowała do porywaczki. 

Chcemy, żeby Nalah zrobiła, co należy. Wiemy, że może to zrobić, bo uwolniła jedno z bliźniąt

- powiedziała LaShanna Potts. Nie stwierdzono żadnych powiązań pomiędzy porywaczką a rodziną zaginionych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.