Uczniowie nagrywali księdza na lekcji religii. Kapłan przebrał się za minionka

Lekcje religii nie muszą być nudne. Wi tym doskonale jeden z księży katolickich, który nagrywa krótkie filmiki i wrzuca je na swojego Tik Toka. Pokazuje on, że osoby noszące sutannę też mają pewne poczucie humoru. Owy kapłan pewnego dnia pojawił się w przebraniu minionka. Reakcja uczniów? Zadziwiająca.

Uczniowie nagrywali księdza na lekcji religii. Zabrali mu telefon i postanowili nagrać to, jak wygląda, ponieważ jego ubiór znacznie odbiegał od tego, do czego przywykli. Otóż duchowny pojawił się w stroju minionka, co bardzo rozbawiło uczniów i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Nudne lekcje religii? Z księdzem w stroju minionka będzie to trudne

Obserwując, jak wielu uczniów rezygnuje dziś z nieobowiązkowych lekcji religii, ten katecheta, który jednocześnie jest księdzem, aby przekonać do siebie oraz swoich zajęć, młode osoby. Nagrywa on również śmieszne filmiki, wrzuca na swojego Tik Toka i jak widać po komentarzach - bardzo chętnie wchodzi w interakcje z młodymi osobami.

W szkole, w której pracuje ksiądz Mateusz, obchodzono dzień bajki. Chodzi konkretnie o obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, które w 2022 roku przypadły na 5 listopada (sobota). Jednak w wielu szkołach celebrację tego jednego z najsympatyczniejszych świąt zaplanowano dzień wcześniej, czyli na piątek. Chętni mieli pojawić się wtedy w szkole w strojach ich ulubionych postaci z bajek. Tak też zrobił ksiądz Mateusz, który przyszedł na lekcję religii w stroju minionka. Co prawda nie było to całościowe przebranie, tylko czapka założona na głowę.

Rozbawieni uczniowie zabrali mu telefon i wszystko nagrali. Na zamieszczonym filmiku widzimy rozbawionych uczniów i uśmiechniętego katechetę, który swoim podejściem na pewno zjednał sobie wiele osób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.