Tata poszedł uśpić dziecko, nie wiedział, że jest nagrywany. "Tam leży ciało"

Opieka nad dzieckiem okupiona jest wieloma wyrzeczeniami. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzi usypianie malucha. Ta czynność potrafi trwać dosyć długo, a dzieci bywają niezmordowane. Na Tiktoku pojawiło się nagranie, jak ojciec podjął wyzwanie i postanowił uśpić swoją pociechę. Zapomniał jednak, że w pokoiku jest kamera.
Zobacz wideo Jak wspierać odporność dzieci? Lekarz: Rodzic powiedział, że podawał mleko z masłem i nie zadziałało. Szok [Mamy Czas odc. 14]

Ojcowie coraz chętniej włączają się w opiekę nad dziećmi. Stają się równymi partnerami dla swoich kobiet i na równi z matkami starają się uczestniczyć w życiu syna lub córki. Przykładem może być pewien tata, który postanowił uśpić swoje dziecko. Zapomniał jednak, że w pokoju znajduje się kamera.

Usypiał dziecko i zapomniał o kamerze. Rozbawił resztę rodziny

Usypianie malucha to często nie lada próba nie tylko dla mam, ale także ojców. Zwłaszcza kiedy w grę wchodzi niemowlak, który nie potrafi mówić o swoich potrzebach, a ich rozszyfrowanie często nie jest proste. Wyzwanie podjął jeden tata. Poszedł do pokoiku malucha, żeby położyć go do snu.

Walka musiała trwać długo, skoro po pewnym czasie rodzinka zaczęła go szukać. Mężczyzna zapomniał, że w pomieszczeniu gdzie znajduje się niemowlę, umieszczono elektroniczną nianię z transmisją wideo. Kiedy starszy syn wziął odbiornik, na którym rejestruje się nagranie z kamery umiejscowionej w pokoju niemowlaka. Widać śpiące w łóżeczku dziecko, a podczas przesuwania obrazu syn zauważa tatę, który leży na podłodze.

O mój Boże tam leży martwe ciało

- skomentował chłopiec, śmiejąc się z obrazu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Śpiący ojciec rozbawił internautów. Tiktok pokochał to nagranie

Film, w którym główną rolę grał ojciec totalnie zmęczony i śpiący na podłodze obejrzało prawie 2 mln osób. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Użytkownicy nie kryli, że wyjątkowo rozbawiła ich ta sytuacja.

Jesteś szczęściarą, że masz taką rodzinę

- skomentowała pewna kobieta.

Wygląda jakby został znokautowany

- żartuje kolejna osoba.

Śpi jak niemowlę

- śmieje się użytkowniczka Tiktoka.

Więcej o: