Na USG zobaczyła zaskakujący znak. Dziecko chciało jej przekazać wzruszającą wiadomość

Badanie USG dla każdej przyszłej mamy jest bardzo wzruszającym momentem. To właśnie wtedy ma niesłychaną okazję, aby zobaczyć swoje dziecko. Tak też było i tym razem. Przyszła mama w czasie badania w gabinecie lekarskim, zobaczyła zaskakujący znak, który robi jej dziecko. Czy maluch chciał w ten sposób przekazać jej wiadomość? Na szczęście wszystko zostało nagrane, także oceńcie sami.

Dla pewnej przyszłej mamy, badania USG było jednym z ważniejszych momentów w czasie całej jej ciąży. Czekała na to, by móc zobaczyć swoje małe dziecko, które miało dla niej pewną wiadomość. Doprowadziło to do łez przyszłą mamę, która postanowiła podzielić się całą historią w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Akcja policji i straży w Sokołowie Podlaskim. Mężczyzna zadzwonił, że utknął w zaspie i nie wie, gdzie jest

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Podczas badania USG dziecko przekazało wiadomość. Co oznacza?

Rachel Connelly w 20 tygodniu ciąży udała się na badanie USG, w czasie którego jej nienarodzone dziecko postanowiło być nad wyraz aktywne i przekazać mamie pewną wiadomość. Kobieta tym niesamowitym nagraniem postanowiła podzielić się z internautami. Okazuje się, że dziecko w łonie matki wiedziało, że jest "podglądane" i postanowiło przekazać wiadomość. Wykonało gest rączką, który w języku głuchoniemych oznacza "kocham cię".

Conelly wrzuciła nagranie z badania na swojego TikToka, aby podzielić się tym niezwykłym widokiem i wyjaśnić, jak wielkie znaczenie dla niej miał ten maleńki gest. Otóż w jej rodzinie bardzo popularne było podpisywanie się we wszystkich wiadomościach słowami "kocham cię" z tym samym gestem dłoni, który znają wszyscy głuchoniemi na całym świecie. To międzynarodowy znak, który oznacza właśnie te dwa wyjątkowe słowa.

Kiedy dorastałam, mój tata zawsze tak robił. Cała nasza rodzina tak robi. Często, kiedy gdzieś wychodzimy, zamiast głośno mówić „kocham cię", wykonujemy ten gest dłonią. Dziś miałam swoje badanie USG i nie chcę robić wielkiej afery z niczego, ale to dosłownie wyglądało tak, jakby dziecko wykonało ten gest, mówiąc, że mnie kocha

- zaznaczyła w swoim nagraniu przyszła mama.  

To dosłownie sprawiło, że popłakałam się

- dodała wzruszona kobieta.

Wielu internautów, którzy obejrzeli zamieszczony przez Rachel filmik, również zauważyło, że jej nienarodzone dziecko, wykonało ten niesamowity gest.

Jestem lekarzem i robię badania USG i dziecko absolutnie zrobiło to Mamo!
To jest jeden ze znaków ASL (American Sign Language) oznaczający "kocham cię"
Moja szczęka opadła! To jest takie fajne!
Płaczę razem z tobą! Gratuluję dziecka, napisała inna

- napisali internauci.

Przyszła mama postanowiła podzielić się tym niesamowitym momentem również na swoim Instagramie. Wstawiła zdjęcie, na którym jej małe dziecko wykonuje swoją rączką ten niesamowity gest.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA