Mama nie mogła uśpić dziecka w samolocie. Wkroczyła stewardessa. "Wykraczanie poza obowiązki służbowe"

W sieci pojawiło się nagranie z pokładu samolotu tureckich linii lotniczych. Na filmiku widać jak jedna ze stewardess kołysze w ramionach małego chłopczyka. Dziecko było zmęczone lotem i nie mogło zasnąć.

Więcej tematów związanych z rodzicielstwem na stronie Gazeta.pl

Podróż samolotem z małym dzieckiem to wielka przygoda. Dla wszystkich jednak niekoniecznie każdemu się ona podoba. Zwykle najbardziej niezadowoleni są niewyrozumiali współpasażerowie, którzy muszą znosić głośne zachowanie dziecka lub jego płacz. To trudna sytuacja także dla rodziców maluszka, którzy muszą się właściwie nim zająć w czasie trwania lotu, a jednocześnie starać się, żeby ich pociecha nie uprzykrzała podróży pozostałym pasażerom. No i samo dziecko. Jeśli jest na tyle małe, że większość lotu przesypia, podróż nie musi być dla niego męcząca. Gorzej, gdy jest starszy i nie może już wytrzymać siedzenia na swoim miejscu, różności go energia...

Zamiast Mikołaja pojawił się on Dzieci czekały na św. Mikołaja. Pojawił się ktoś zupełnie inny

Każde dziecko inaczej znosi lot

Niektóre maluszki zaraz po starcie zasypiają ukojone szumem maszyny, inne, wręcz przeciwnie - nie mogą zasnąć, mimo że są śpiące, bo jest na przykład środek nocy lub pora ich drzemki. Dzieci drażni suche powietrze w samolocie, światło, odgłosy wydawane przez współpasażerów, komunikaty płynące z głośników. Czasem jest im za gorąco. Rodzice muszą się mocno natrudzić, żeby uśpić takiego małego pasażera na pokładzie samolotu. Nie wszystkim się to udaje. 

Zobacz wideo Czy kąpiel noworodka zawsze musi być dramatem? Położna udziela wskazówek

Stewardessa uśpiła dziecko

Na instagramowym koncie nicenewshq pojawiło się nagranie, na którym widać, jak stewardessa usypia zmęczone dziecko. Nagranie zostało opatrzone komentarzem: "Kiedy twoje dziecko nie może usnąć podczas dziesięciogodzinnego lotu, zjawia się wspaniała stewardessa tureckich linii lotniczych i robi coś magicznego". Na krótkim filmiku widać stewardessę kołyszącą na rękach zmęczonego chłopczyka, który wkrótce zamyka oczy i zasypia. 

Stewardessa usypia dziecko.Stewardessa usypia dziecko. Instagram/nicenewshq/screen

Nagranie zostało opatrzone opisem: "Wykraczanie poza obowiązki służbowe!", a pod nim pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy przyznali, że loty tureckimi liniami lotniczymi to zawsze dobre doświadczenie i mają miłe wspomnienia. 

Moim skromnym zdaniem tureckie linie lotnicze to najlepsze linie lotnicze na świecie... Uwielbiam z nimi latać!

- pisali.

Dzieci na religii tańczyły 'Makarenę'. Ksiądz pokazał, co robi z uczniami na religii. "Weszliśmy na bit"

Więcej o: