Dzieci czekały na św. Mikołaja. Gdy zobaczyły, kto stanął w drzwiach zaczęła się panika

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas spędzony w gronie rodziny i bliskich osób. Jednak najbardziej cieszą się z nich dzieci. Jest choinka, są i prezenty, a właściwie oczekiwanie na świętego Mikołaja, który ma się pojawić. Jednak czasem los płata figle i zamiast Mikołaja, pojawia się Grinch. Jeden z takich momentów został uchwycony i wrzucony na Tik Toka.

Kiedy wieczorem, przy świetle choinki i w gronie bliskich osób dzieci czekały na świętego Mikołaja, nagle pojawił się ktoś zupełnie inny. Zielony stwór, który ponoć nie lubi świąt. Mowa oczywiście o Grinchu. Reakcja dzieci na jego odwiedziny mogła być tylko jedna.

Zobacz wideo Kiedy dziecko się zakrztusi. Przede wszystkim nie panikować. Działać!

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Grinch, czyli prezentów nie będzie? Paniczna reakcja dzieci

Tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia jest naprawdę wiele. Właściwie co kraj, to obyczaj. Jednak zawsze pojawia się kilka stałych elementów, czyli uroczysta kolacja, choinka i wspólne oczekiwanie na świętego Mikołaja, który przyleci na saniach zaprzężonych w renifery i zostawi prezenty. Jednak los często bywa okrutny i czasem lubi płatać figle. A może to rodzice, którzy postanowili nieco uatrakcyjnić świąteczny wieczór?

Na filmiku, który obecnie udostępniany jest w mediach, widać gromadkę dzieci, w różnym wieku. Okazuje się, że wspólnie z rodzicami oczekują nadejścia Mikołaja, który przyniesie prezenty. Jednak pojawia się ktoś zupełnie inny. Zielony stwór zwany Grinchem, który nie lubi świąt Bożego Narodzenia i stara się wszystko zepsuć. Na nagraniu widać panikę i popłoch wśród najmłodszych, którzy panicznie bali się zielonego stwora. Jednak kiedy Grinch wpada do domu i próbuje zabrać prezenty, dzielni chłopcy ruszają do ataku. Chcą mu przeszkodzić i przegonić go.

Mama zmienia dziecku pieluszkęOto najczęstsze błędy w pielęgnacji skóry dziecka

Jesteśmy ciekawi zakończenia całej historii, bo filmik urywa się w najciekawszym momencie. Czy Grunchowi udało się zepsuć świąteczny wieczór i zabrać prezenty? To wiedzą tylko bohaterowie nagrania.

Ciekawe są również komentarze użytkowników Tik Toka, którzy chwalą rodziców, za bardzo kreatywne podejście do tematu.

To super pomysł. Załatwię strój Grincha i zrobię to samo u nas w domu
Te dzieci są mega odważne
Dzieci jak dzieci, to rodzice mają największą radochę i niezły ubaw
Uśmiałam się widząc reakcję dzieciaków

- napisali internauci.

Mama kanguruje dzieckoJak zbudować więź z dzieckiem. Zobacz, dlaczego kangurowanie jest ważne

Więcej o: