Jest najbardziej zazdrosnym dzieckiem na świecie. Niewiarygodne, co robi, kiedy rodzice się całują

Dzieci potrzebują czułości, obecności i troski. Dlatego, kiedy rodzice są blisko, powstaje więź, która jest niezwykle ważna zarówno dla maluchów, jak i starszych pociech. Jednak czy są zadowolone, widząc, jak rodzice całują się ze sobą? Okazuje się, że ich reakcja może być zaskakująca.
Zobacz wideo Jak wspierać odporność dzieci? Lekarz: Rodzic powiedział, że podawał mleko z masłem i nie zadziałało. Szok [Mamy Czas odc. 14]

Dzieci potrafią zaskakiwać. Mają nie tylko wyjątkowo rozwiniętą wyobraźnię, ale także często są spontaniczne i wesołe. Jednak tym razem w sieci pojawiło się nagranie, które bawi i zaskakuje. 

Jak kupować świąteczne prezentySzukasz prezentu dla dziecka na święta? O tym musisz pamiętać

Niemowlę zazdrosne o miłość rodziców

W internecie pojawiło się nagranie pewnej rodziny. Młodzi rodzice trzymają na rękach małą Ellę. Niemowlę jest bardzo szczęśliwe. Nagle rodzice całują się, a mina dziecka zmienia się diametralnie. Ella zaczyna płakać. Kiedy tylko rodzice widzą jej reakcję, dają jej buziaka w policzek. Malutka dziewczyna od razu się uspokaja. 

Rodzice Publikujdziecko znowu ma smutną minę i łzy w oczach. Tata szybko reaguje i utula maleństwo. Para śmieje się z całej sytuacji, która pokazuje, że nawet maleńkie dziecko może być zazdrosne i czuć się pominięte.

 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jak zabawa klockami wpływa na rozwój dzieckaO tym nie możesz zapomnieć. Twoje dziecko kiedyś ci za to podziękuje!

Mała Ella podbija serca internautów

Film zamieścił na YouTubie Matt Hanneken, a wideo do tej pory obejrzało prawie 5 mln użytkowników. Kiedy tylko nagranie pojawiło się w sieci, o małej Elli zaczęły pisać różne portale. A wideo skomentowało wiele osób.

Oglądałam to tysiące razy. Taki słodki filmik

- komentuje kobieta.

Bardzo, bardzo słodkie dziecko. Uwielbiam ją

- dodaje inny użytkownik YouTube.

Szkoda, że nie możemy zobaczyć dzisiaj Elli. Jestem pewna, że nie jest już zazdrosna

- pisze kolejna osoba.

To prawda, bo choć nagranie zostało opublikowane kilka lat temu, do dziś cieszy się zainteresowaniem i budzi emocje. Wiele osób zastanawia się, jak dziś wygląda mała Ella. Pod filmem pojawiły się także sugestie, że jej tata z profilu bardzo przypomina księcia Williama. Co wy na to?

Więcej o: