Pracownicy pokazali co znaleźli w basenie z kulkami. Internautka: "Jak często to czyścicie?"

Na nagraniu pokazano, co pracownicy wyciągnęli z basenu z kulkami podczas jego czyszczenia. Monety, pierścionki, czy bilety nie były najczęstszymi znaleziskami. Wśród kulek ukryło się wiele innych, zaskakujących przedmiotów, za którymi ich właściciele z pewnością tęsknią.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Każdy rodzic, który miał okazję kiedykolwiek bawić się ze swoim dzieckiem w basenie z kulkami dobrze wie, że gdy się tam coś zgubi, bardzo trudno jest to potem odnaleźć. Czasem graniczy to z cudem, szczególnie gdy basen jest duży i bawi się w nim sporo osób. 

Co można zgubić w basenie z kulkami?

Okazuje się, że całkiem sporo. Na nagraniu udostępnionym na TikToku na koncie upsidedownamsterdam pokazano, co pracownicy przestrzeni zabaw znaleźli na dnie ogromnego basenu z kulkami. 

Zobacz wideo

W pływalnia było sporo zgubionych przedmiotów

Na nagraniu widzimy, co pracownicy znaleźli w basenie z kulkami, gdy go czyścili. Były tam m.in.: monety, błyszczyki i balsamy do ust, bilety, kamienie, muszelki, tusz do rzęs, prezerwatywa, e-papierosy, okulary, same szkła od okularów, mały samochodzik, żel dezynfekujący do dłoni, zapalniczki, pierścionki, paczka chusteczek higienicznych, zegarek, żelki, bransoletki, spinki, kolczyki, guziki, drobne zabawki i klucze.

Internauci komentowali znaleziska:

Zróbcie galerię ze wszystkimi znalezionymi przedmiotami
Co za skarby!
Prezerwatywa?
Sama kiedyś zgubiłam pierścionek
Te waporyzatory, przez które kiedyś zbankrutuję...

- pisali. Jedna z użytkowniczek TikToka chciała wiedzieć:

Jak często czyścicie basen? Bo zastanawiam się nad przyjściem i wygląda to naprawdę ładnie, po prostu strasznie się boję zarazków.

 Lepiej zachować ostrożność

Jak widać na nagraniu, większość przedmiotów znalezionych w basenie prawdopodobnie zgubiły osoby dorosłe. Szkła od okularów, zapalniczki, czy drobna biżuteria mogą być niebezpieczne dla dzieci, gdy te je przypadkowo znajdą. Dlatego, zanim wejdziemy do takiego basenu, lepiej opróżnić kieszenie, zdjąć biżuterię, która może spaść etc.

Więcej o: