Zdobyła sławę jako dziecięca miss. Pod makijażem i świecącymi strojami kryła się jednak trauma

Alana Thompson była małą dziewczynką, która szybko podbiła serca wielu ludzi. Zasłynęła z udziału w amerykańskim reality-show, gdzie ubrana w błyszczce stroje walczyła o tytuł dziecięcej miss. Jednak po raz kolejny okazuje się, że to, co widzimy na zewnątrz, może stać w sprzeczności z tym, co naprawdę czuje dana osoba. Honey Boo Boo mówi o traumie.
Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Alana Thompson karierę małej modelki rozpoczęła już jako kilkulatka. Wszystko za sprawą jej mamy, która uznała, że dziewczynka odznacza się wyjątkowym wdziękiem i charyzmą. Alana szybko stała się sławna dzięki amerykańskiej produkcji telewizyjnej "Toddlers and Tiaras", gdzie wybierano dziecięce miss. 

Niepozorne znamię okazało się poważnym nowotoworemRodzice zauważyli niepozorne znamię u dziecka. To nowotwór

Honey Boo Boo nie była szczęśliwa. Dziś opowiada o traumie

Choć udział w programie przyniósł jej wiele zaszczytów, nagród i sławę to jednak Honey Boo Boo nie była z tego powodu szczęśliwa. Życie w pogoni za sukcesami okupione jest wieloma wyrzeczeniami i trudami. Alana wspomina, że kiedy matka dostrzegła w niej potencjał przyszłej miss, jej dzieciństwo nie było lekkie. Dziewczynka była zmuszana do przyklejania rzęs, noszenia świecących ubrań i grubej warstwy makijażu. W dodatku, aby podkreślić jej żywiołowy charakter, mama dawała jej do picia różne napoje energetyzujące w sporych dawkach, które doprowadziły do otyłości.

Nieustanna presja, pogoń za kolejnymi nagrodami oraz zła dieta miały fatalny wpływ na rozwój Alany. Dziś młoda kobieta mówi otwarcie o tym, że mierzy się z traumą. Wspomina także czasy, kiedy jej matka miała problem z narkotykami i policją, przez co jako mała dziewczynka trafiła pod opiekę starszej siostry. 

 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wirus RVS sieje pogrom wśród dzieci. Pediatra ostrzega. 'Mamy etap narastania'Wirus RVS wśród dzieci. Pediatra ostrzega. "Mamy etap narastania"

Mała miss staje się kobietą. Honey Boo Boo ma marzenia

Lata mijają, a mała gwiazda telewizyjnego show dorasta na oczach najbliższych. Już nie wygląda jak dawniej. Przede wszystkim młoda kobieta ma swoje ambicje i marzenia. Ku zaskoczeniu wielu, nie są one związane z modelingiem, czy mediami. Alana zerwała z toksyczną przeszłością. Dziś uczęszcza do ostatniej klasy liceum, a swoją przyszłość chce związać z medycyną. Marzy o byciu pielęgniarką neonatologiczną.

 
Więcej o: