Syn zrobił mamie ryzykowny żart. Internautka: "Moje dzieci by się nie odważyły"

Chłopiec i jego mama pili mleko z kartoników. Kobieta była zajęta swoim smartfonem, dziecko widocznie znudzone, postanowiło zrobić jej żart. "A potem trzeba uprać zasłony, umyć podłogę, stół, włosy, ubrania, ewentualnie telefon" - napisała jedna z internautek, która zobaczyła, co się stało na nagraniu.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

W mediach społecznościowych codziennie pojawiają się niezliczone ilości nagrań, których głównymi bohaterami są dzieci. Jedne z nich mają być przestrogą dla rodziców, inne zawierają cenne porady dla tych świeżo upieczonych, a jeszcze inne mają nas po prostu rozbawić. Jedne powstały spontanicznie, ukazują niezwykłe momenty z życia rodzinnego, inne zostały skrupulatnie przemyślane i wyreżyserowane. Niezależnie od tego - wszystkie bawią. Bardziej lub mniej - wszystko zależy od naszego poczucia humoru. 

Dziecko oblewa mamę mlekiem

Nagranie zostało udostępnione na Instagramie na koncie heliz_berwari.9. Widzimy na nim mamę i jej synka siedzących przy stole. Oboje trzymają w rękach mleko w kartoniku i je popijają. Kobieta dodatkowo jest zainteresowana przeglądaniem czegoś w swoim telefonem komórkowym. W pewnym momencie chłopiec ściska kartonik z sokiem mamy i napój tryska w jej twarz. Zszokowana kobieta postanawia się zemścić i zrobić to samo swojemu dziecku. Ściska jego kartonik, którego zawartość także trafia w jej twarz. Okazało się, że mały żartowniś spodziewał się zemsty i odwrócił swój kartonik tak, żeby rozcięcie znalazło się od strony mamy. 

Kobieta się tego nie spodziewała.Kobieta się tego nie spodziewała. Instagram/heliz_berwari.9/screen

Kiepski żart?

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy użytkowników Instagrama. Część z nich stwierdziła, że nagranie jest wyreżyserowane, innym wcale to nie przeszkadzało. Pisali zaskoczeni, czasem wręcz zdegustowani tym, co zobaczyli na opublikowanym nagraniu: "Moje dzieci by się nie odważyły", "To nie jest śmieszne", "Nawet nie wyobrażam sobie, że mogłabym to zrobić mojej mamie", "A potem trzeba uprać zasłony, umyć podłogę, stół, włosy, ubrania, ewentualnie telefon. Wszystko przez kilka sekund głupoty" - pisali internauci. 

Zobacz wideo
Więcej o: