Goście czekali na ślub. Nagle rozległ się wrzask i na salę wbiegło dziecko

To miał być wymarzony ślub. Nagle w kościele rozległ się wrzask, a wszyscy goście spojrzeli na to, co zrobiła mała dziewczynka. "Właśnie dlatego na moim ślubie nie będzie dzieci" - komentuje internautka.

Dzień ślubu i wesela jest dla wielu par jednym z najważniejszych w życiu. Zwykle przygotowują się do niego z dużym wyprzedzeniem, starając się zadbać o najmniejszy szczegół. Odpowiednio wcześnie rezerwują sale, wybierają suknię i garnitur oraz zamawiają catering. Dużą uwagę przykuwają także do samej oprawy uroczystości, w tym do dekoracji.

Dziewczynka wbiegła między gości podczas ślubu

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Ostatnio na różnych forach i grupach facebookowych poświęconych organizacji ślubów i wesel można poczytać o parach, które decydują się na wysyłanie zaproszeń jedynie osobom dorosłym. Swoją decyzję argumentują tym, że to imprezy dla dorosłych, które zwyczajnie nudzą najmłodszych. Uważają również, iż wiele maluchów może zakłócić przebieg ceremonii. Zdania w tej kwestii są jednak podzielone.

Na profilu na TikToku @isabella.softball2009 opublikowano nagranie z kościoła, które wzbudziło w internautach skrajne emocje. Widać na nim gości wyczekujących na pojawienie się młodej pary. Ku ich zdziwieniu nagle rozległ się głośny wrzask, a na drogę do ołtarza wbiegła mała dziewczynka, płacząc i skupiając na sobie uwagę wszystkich zgromadzonych. Nikt nie wstał i nie próbował jej powstrzymać.

Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy.

Wybaczcie mi, ale umarłbym tam ze śmiechu
Ja również zdecyduję się na uroczystość bez dzieci
A moim zdaniem ludzie, którzy twierdzą, że nie chcą dzieci na swoich ślubach są wredni. A jak oni sami byli dziećmi to niby siedzieli cicho? Na mój ślub będą zaproszone
Właśnie dlatego na moim ślubie nie będzie dzieci
Wiele osób pisze, że teraz nie chce dzieci na ślubach, ale moim zdaniem to uczyniłoby uroczystość niezapomnianą
Zareagowałabym tak samo, jakby brał ślub mój ulubiony celebryta
Na weselu na którym byłam młoda para tańczyła swój pierwszy taniec, a goście rzucali im pieniądze. Nagle na parkiet weszły dzieci i zaczęły je zbierać

- pisali internauci.

Więcej o:
Copyright © Agora SA