Mama jest influencerką. Pokazała swój "obrzydliwy dom" i pożałowała. Fani grzmią: Lenistwo!

Każdy rodzic wie, że utrzymanie porządku z małym dzieckiem w domu jest ogromnym wyzwaniem. Zanim zdążysz sprzątnąć zabawki dziecka, już znowu są na podłodze. Razem z jedzeniem i innymi przedmiotami, które zainteresowały malucha. Mama, która pokazała, jak wygląda jej dom, nie spodziewała się, że bałagan wywoła tak dużą sensację.

Więcej historii rodziców przeczytasz na Gazeta.pl.

Taylor opublikowała na TikToku nagranie, które przedstawia wnętrza jej domu. Młoda mama wyznała, że daleko jej do ideału i nie ma w tym niczego złego. Na podłodze w sypialni, salonie i pokoju dziecka widzimy porozrzucane przedmioty, sterty prania i zabawek. Jej filmik ma ponad 2 mln wyświetleń. Niestety nie wszyscy byli wobec niej wyrozumiali. Wielu osobom wydawało się, że skoro na co dzień pokazuje w sieci idealnie dobrane ubranka, nieskazitelny dom i luksusowe rodzinne wakacje, to nie pozwala sobie na bałagan w domu.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Pokazała swój "obrzydliwy dom" i pożałowała

Scena z prawdziwego życia z dwójką małych dzieci okazała się dla niektórych szokiem. Widzimy, że mąż siedzi z dzieckiem na kanapie, a dookoła nich panuje chaos.

Twoje wnętrza są odzwierciedleniem twojego umysłu 

- napisała influencerka w podpisie do nagrania. Porozrzucane rzeczy widać nie tylko w salonie, ale też sypialni, kuchni, łazience. 

To obrzydlistwo i lenistwo
Mój niepokój sięgnął zenitu
Może to czas, żeby poprosić o pomoc? 
Posprzątaj albo zatrudnij kogoś, żeby to zrobił.  Będzie tylko gorzej

- czytamy w komentarzach. 

Niektóre mamy z kolei podziękowały jej za szczerość. Pisały, że dzięki temu nagraniu poczuły się lepiej, bo nie zawsze da się być perfekcyjnym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.