Nauczycielka ma już dość kubków od uczniów. Wymienia rzeczy, które chciałaby dostać na święta

Święta tuż-tuż, a wielu uczniów i rodziców zastanawia się, co podarować nauczycielom z tej okazji. Lanae postanowiła ułatwić im zadanie i zdradziła, co chciałaby dostać od swoich podopiecznych w tym roku szkolnym. "Naprawdę mamy już dość kubków" - podkreśliła. Inni nauczyciele się z nią zgodzili.

Więcej historii ze szkół przeczytasz na Gazeta.pl.

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy obdarowujemy prezentami nie tylko rodzinę i bliskich, ale także współpracowników, czy w przypadku uczniów, nauczycieli. Każdy z nas pamięta ten zapach mandarynek w klasie i ekscytację, kiedy w końcu do sali wchodził św. Mikołaj i rozdawał upominki, które uczniowie kupili dla siebie nawzajem i dla swojego wychowawcy. Wymyślenie tego ostatniego zwykle przychodziło z największym trudem. W tym roku nauczycielka Lanae przychodzi z pomocą. Zaproponowała na TikToku 5 prezentów, z których ucieszy się każdy wychowawca.

Zobacz wideo Czy każde dziecko może być dobre z matematyki?

Nauczycielka ma już dość kubków od uczniów. Zdradza 5 pomysłów na prezent

Jak podkreśliła w swoim nagraniu, naprawdę wszyscy nauczyciele mają już dość kubków i filiżanek. Są jednak rzeczy, które przydałyby się im o wiele bardziej. W krótkim filmiku omówiła wszystkie swoje pomysły. 

Pierwszą z wymienionych przez nauczycielkę rzeczy są zatyczki wyciszające. Dzięki nim, kiedy w czasie przerwy panuje hałas, nauczyciele mogą się wyciszyć i skupić na planowaniu swojej lekcji. Kolejnym niezbędnym przyborem są długopisy, szczególnie te kolorowe. W ciągu roku zużywają ich tak wiele, że na pewno się nie zmarnują.

Według niej doskonałym pomysłem jest także voucher do aplikacji dostarczającej jedzenie. Dzięki temu mogłaby zamawiać sobie posiłki do pracy. 

Doceniłaby też dużą torbę, w której mogłaby przynosić do pracy swoje przybory. Ostatnią rzeczą, którą wymieniła, jest personalizowana pieczątka, dzięki której ocenianie prac uczniów byłoby lepszą zabawą.

Dodała też, że każdy prezent, który dostaje od uczniów, sprawia jej przyjemność, ale niektóre mogą być po prostu bardziej użyteczne. Zarówno rodzice, jak i inni nauczyciele docenili jej nagranie.

Jako nauczyciel doceniłbym wszystkie
Ja chciałabym voucher do platformy zakupowej

- czytamy w komentarzach.

chcieli poznać płeć maluszka, nie wszystko poszło zgodnie z planemChcieli poznać płeć maluszka. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Więcej o: