Aleksandra Żebrowska pozuje bez bielizny z dzieckiem na rękach. "Tak jest najwygodniej"

Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dzieckiem bez bielizny. "Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli" - opisała fotografię.

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie porusza tematykę dotyczącą macierzyństwa. Sama jest jedną z ośmiorga rodzeństwa, a jej marzeniem od zawsze była duża rodzina. Aktualnie jest mamą czwórki dzieci, a w sieci chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi aspektami dotyczącymi opieki nad tą gromadką. Jej profil wyróżnia się jednak na tle profili wielu innych rodziców.

Aleksandra Żebrowska pozuje bez bielizny z dzieckiem na rękach

Więcej artykułów o tematyce parentingowej przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Dzieci otworzyły wszystkie prezenty wcześniejChciała wcześniej ułożyć prezenty pod choinką. Gdy weszła do pokoju, odkryła co zrobiło dziecko. "Koszmar"

Zobacz wideo Czy kobieta według zasad savoir-vivre może karmić dziecko piersią przy wigilijnym stole?

Zamiast wyidealizowanych, pozowanych zdjęć Aleksandra Żebrowska chętnie publikuje te naturalne. Nie boi się pokazywać bez makijażu, w prozaicznych życiowych sytuacjach. Internauci doceniają jej poczucie humoru i dystans do samej siebie, a obserwuje ją aż 355 tys. osób.

Tym razem Aleksandra Żebrowska opublikowała czarno-białe zdjęcie, na którym stoi w kuchni bokiem, trzymając dziecko na rękach. Uwagę internautów zwrócił fakt, że nie miała na sobie koszuli.

Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli

- opisała fotografię.

Dodała, że nago człowiek czuje się najwygodniej, nie tylko w ciąży, dlatego preferuje noszenie miękkich i wygodnych koszul, których nie czuć na ciele.

Pod zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej pojawiła się masa komentarzy od internautów, którzy komplementowali jej poczucie humoru.

Rozwala pani system. Uwielbiam za dystans do siebie i poczucie humoru. Oby więcej ludzi miało takie podejście do życia jak pani
Uwielbiam pani zdjęcia i taką prawdę... Jak kobiety naprawdę wyglądają i co robią w domu. Nie ważne czy sławna, czy poprostu prosta, zwykła kobieta
Świetne ujęcie
Pierwsze zdjęcie sztos. Jest piękne...
Kocham Cię Ola i niezmiennie uwielbiam poczucie humoru

- pisali.

 

46-letni mężczyzna użył wózka do kradzieżyWjechał do sklepu z wózkiem dziecięcym. Wszystko nagrała kamera

Więcej o: