Zasłynęła jako "wkurzony noworodek". Dziś ma już dwa lata i nie przypomina tamtej małej siebie

Ta dziewczynka zasłynęła jako "wkurzony noworodek". Od jej narodzin minęły już dwa lata, a mała celebrytka już nie przypomina tamtej małej siebie. Zobaczcie, jak się zmieniła przez ten czas.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Narodziny Isabeli Pereiry de Jesus swego czasu zelektryzowały cały świat. Nic dziwnego - dziewczynka dała się poznać ludzkości jako "wkurzony noworodek". Zdjęcie dziecka z charakterystycznym grymasem na buzi zdobyło ogromną sławę w internecie, a od tego czasu minęły już dwa lata. Mała Isabela mocno się zmieniła od narodzin. Zobaczcie jak wygląda dzisiaj.

 

dyskusja taty z kilkuletnią córkąŻycie z kilkulatką to nie jest prosta sprawa. "One tak mają od urodzenia"

Przy narodzinach ochrzczono ją "wkurzonym noworodkiem". Dziś ma już dwa latka

Isabela Pereira de Jesus urodziła się w Rio de Janeiro, 13 lutego 2020 roku przez cesarskie cięcie. Dziś ma już dwa latka, ale wciąż jest bardzo sławna. Jej rodzice zdecydowali się na założenie profesjonalnego konta - bloga na Instagramie. Obecnie profil ma ponad dziewięć tysięcy obserwujących. Rodzice uwieczniają na Instagramie przede wszystkim ważne, ale i zabawne chwile z życia ich córeczki. Jak sami mówią, zdjęcie "wkurzonego noworodka" idealnie obrazuje osobowość małej Isabeli. Dodają też, że dziewczynka ma charakterek, a swoje niezadowolenie wyraża tą samą miną, którą ma na zdjęciu z narodzin.

 
 

Teściowa jest oburzona decyzją synowej. Czy słusznie?Teściowa wymuszała na synowej wpuszczenie jej na porodówkę. "Poród to nie przedstawienie"

"Wkurzony noworodek" ma już dwa latka. Stała się sławna dzięki jednemu zdjęciu

Isabela Pereira de Jesus zyskała sławę jako "wkurzony noworodek" dzięki jednemu zdjęciu wykonanemu przez brazylijskiego fotografa Rodrigo Kunstmanna. Fotograf opublikował fotografię na Facebooku, co przyniosło ogromną sławę zarówno dziecku, jak i jemu samemu. Mężczyzna jest fotografem specjalizującym się w sesjach noworodkowych i niemowlęcych, ale dopiero "wkurzony noworodek" przyniósł mu prawdziwą sławę.

 
Więcej o: