Synek dostał od babci pluszaczka. Mamę jednak zastanowiły dziwne otwory: To na pewno dziecięca zabawka?

Chłopczyk dostał od babci pluszaczka na święta. Mamę zastanowiły dziwne otwory w maskotce - czy to na pewno zabawka dla dzieci? Internauci szybko wyjaśnili w czym rzecz.

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Grudzień to czas prezentów, zwłaszcza dla najmłodszych. Jedna kobieta pokazała na TikToku pluszaka, jakiego dostał jej synek od babci na święta właśnie. Młoda mama zauważyła dziwne otwory w maskotce i zaczęła się zastanawiać, czy przypadkiem zabawka nie jest przeznaczona dla innej grupy odbiorców. Internauci szybko pomogli wyjaśnić zagadkę.

Chłopiec dostał pluszaka z dziwnymi otworami. Mama zastanawia się, czy to zabawka dla dzieci

Użytkowniczka sariesomers opublikowała niedawno filmik, na którym zaprezentowała pluszową małpkę. Maskotka jest prezentem świątecznym od teściowej dla synka kobiety. Niestety młoda mama nie jest pewna czy to faktycznie zabawka dla dzieci. Pluszowa małpka ma bowiem dwa dziwne otwory - jeden z tyłu maskotki i drugi, zamykany na zamek błyskawiczny na brzuchu pluszowej małpki. Istotnie w pierwszej chwili można poczytać to za zabawkę erotyczną dla dorosłych. Na szczęście prawda jest zupełnie inna. Internauci szybko wyjaśnili w komentarzach pod nagraniem, czym właściwie jest zabawka. 

Dziecko dostało od babci maskotkę z tajemniczymi otworami. Internauci wyjaśnili, w czym rzecz

Czym w istocie jest pluszowa zabawka z dwoma tajemniczymi otworami, w tym jednym na zamek? Jak wytłumaczyli młodej mamie internauci, pluszowa małpka to jest samochodowy pojemnik na chusteczki. Łapki pluszowego zwierzaka zaczepia się z tyłu zagłówka fotela samochodowego. Chusteczki umieszcza się używając kieszeni zapinanej na zamek, a pojedyncze chustki wyciąga drugim otworem z tyłu maskotki. Ot, i cała tajemnica. Jedna osoba dodała też, że można w nim trzymać też takie gadżety jak np. smoczki dla malucha. Mimo tak prostego wyjaśnienia, nie zabrakło też innych odpowiedzi, jak np. piórnik, futerał na termofor czy marionetka. 

Więcej o: