Ona ma 76 lat on 19. Właśnie spodziewają się pierwszego dziecka?

Ona ma 76 lat on 19 i są parą. Pomiędzy nimi 57 lat różnicy, czyli właściwe ona mogłaby być jego babcią, a on wnuczkiem. Jednak miłość nie wybiera i strzała amora trafiła także w ich serca. Szokujące jest jednak to, że właśnie spodziewają się dziecka, co ogłosili na Tik Toku. Brzmi niewiarygodnie? TikTok rządzi się swoimi prawami i wszystko wskazuje na to, że to tylko żart, który miał wywołać oburzenie widzów.

Miłość podobno nie wybiera, a kiedy trafi strzała amora - nie ma odwrotu. Pewna (najprawdopodobniej) inscenizowana włoska para wie o tym doskonale, bo pomiędzy nimi jest aż 57 lat różnicy. Kobieta ma 76 lat i mogłaby być babcią swojego narzeczonego, który niedawno świętował swoje 19 urodziny. Teraz ogłosili, że spodziewają się dziecka. Kobiecie, pomimo swojego wieku, miało udać się zajść w ciążę.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o sposobie na relaks. "Sprzątam, gotuje, zmywam".

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

57 lat różnicy, a miłość kwitnie. Teraz spodziewają się dziecka

Miłość nie ma wieku? To popularne powiedzenie okazuje się prawdą, a udowadnia to pewna włoska para. 76-letnia kobieta i jej 19-letni partner Giuseppe D'Anna. Nagrywają wspólnie filmy i w mediach społecznościowych pokazują urywki swojego życia. Również tego nieco intymnego. Przytulają się i całują, co jak widać po komentarzach - nie podoba się niektórym użytkownikom. Twierdzą, że chłopka jest w związku ze starszą kobietą, bo "poleciał na kasę".

Jednak na tym nie koniec. Para całkiem niedawno ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Kobieta jest w ciąży. Nie wiemy, czy do poczęcia doszło drogą naturalną, czy poprzez metodę in vitro.

Z medycznego punktu widzenia ciąża w tak późnym wieku jest możliwa, jednak niesie ze sobą ogromne ryzyko powikłań, zarówno dla matki, jak i dziecka. Wielu użytkowników Tik Toka zauważa jeszcze jedne, dość istotny fakt. Aby wychować małe dziecko trzeba ogromnej siły, końskiej dawki zdrowia i dużych pokładów cierpliwości. Kobieta, która jest przed 80-tką bardziej nadaje się na babcię, niż mamę. Zanim dziecko dorośnie, ona może umrzeć.

Pod filmikiem, w którym zakochani ogłaszają szczęśliwą nowinę, zamiast gratulacji, pojawiają się komentarze pełne zdziwienia, którym daleko do tych pozytywnych i miłych.

Więcej o: