Katechetka kazała dzieciom narysować ulubione zwierzątko. Nie przewidziała tego, co zrobi uczeń

Seria kreatywnych odpowiedzi dzieci na sprawdzianach cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników internetu. Okazuje się, że na równi z językiem polskim, czy matematyką są także lekcje religii, a właściwie zadania, które mają wykonać dzieci. Pozornie proste polecenie dotyczące narysowania ulubionego zwierzątka, stało się hitem na Tik Toku.

Katechetka kazała dzieciom narysować ulubione zwierzątko. Uczniowie wykonali zadanie, podpisując swoich pupili. Okazuje się, że jedno z dzieci w domu ma najprawdziwszego Lucyfera. Pytanie tylko, czy jest czarny i co na to owa katechetka? Ciekawi jesteśmy, jaki był ciąg dalszy tej historii.

Zobacz wideo "Co jest złego w tym, że uczeń sprawdzi coś w internecie? Kwestia, żeby umiał zweryfikować znalezione informacje"

Więcej informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ulubione zwierzątko? Kot Lucyfer

W czasie lekcji religii uczniowie mieli za zadanie narysować swoje ulubione zwierzątko, za które dziękują Panu Bogu. Zapewne wśród malunków pojawiły się pieski, kotki, myszki, koniki, świnki morskie, żółwie, czy rybki. Każdy pupil jest dla danego dziecka wyjątkowy i to właśnie za niego, według nauczycielki religii, dziecko ma podziękować Stwórcy.

Kreatywnością i niezwykłą szczerością okazał się jeden z uczniów, który podziękował Panu Bogu za Lucyfera. Konkretnie chodziło o małego kotka o tym wyjątkowym imieniu.

Dziękuję Ci, Panie Boże, za Lucyfera

- napisało dziecko, a podpis okrasiło pięknym rysunkiem małego kotka.

Pytanie tylko, czy owy Lucyfer jest czarny i skąd pomysł na jego imię. Wielu użytkowników internetu (w tym także i my) zastanawia się, jaka była reakcja katechetki. Zapewne nie tego się spodziewała. Wszak zadanie zostało odrobione z ogromną dbałością. Było zwierzątko, był podpis. Wszystko się zgadza.

Nie miała pojęcia, co jest w środku.Dziewczynka dostała od Mikołaja brokuł. Jej reakcja zaskoczyła wszystkich

Osoby komentujące ten filmik przyznały również, że to imię nie jest jednak niczym wyjątkowym. Też mają swojego osobistego pupila - Lucyfera.

Ja mam kota o imieniu Szatan
Też mam Lucyfera. Mój Lucek to pies, znajda ze schroniska. Kochana i cudowna przytulanka
Ja też mam Lucyfera/Lucka
Mój kot nazywa się Lucek, czyli podobne
Mam kota i nazywa się on właśnie Lucyfer, noo może Lucek, ale zachowuje się jak właśnie lucyfer-szatan

- piszą użytkownicy Tik Toka.

imię dla dziewczynki (zdjęcie ilustracyjne)Zapomniane, tradycyjne imię dla dziewczynki. "Patronka matek i położnych".

Więcej o: