Zdobyła sławę jako dziecięca miss. Dziś jest nastolatką i mówi, jak wygląda jej życie: "Nikomu nie ufam"

Zdobyła sławę jako "mała miss", a dziś jest już nastolatką. Mówi o tym, jak naprawdę wygląda jej życie: "Nikomu nie ufam, więc nie mam przyjaciół".

Więcej ciekawych artykułów o dzieciach i dla dzieci znajdziecie na naszej stronie głównej Gazeta.pl.

Zobacz wideo Kiedy zacząć bawić się z dzieckiem? Znacznie wcześniej niż mogłoby się wydawać

Alana Thompson jest znana światu jako Honey Boo Boo i dziecięca miss. Choć na pierwszy rzut oka jej życie wyglądało pięknie, to rzeczywistość nie była tak kolorowa. Dzisiaj mała miss jest już nastolatką i opowiada, jak naprawdę wyglądało jej życie. 

 
 

Alana Thompson była dziecięcą miss. Jako nastolatka mówi, jak naprawdę żyła

Alana Thompson ma dziś 17 lat i otwarcie mówi, jak naprawdę wygląda jej życie. Dziewczynka pochodzi z biednej rodziny i jej występy w konkursach piękności były ogromnym wsparciem finansowym. Najlepszym dowodem jest fakt, że po kilku tygodniach emisji programu o Alanie i jej bliskich - "Here Comes Honey Boo Boo", rodzina dziewczynki dorobiła się domu i trzech samochodów. Największą sławę przyniosły jej występy w programie "Toddlers & Tiaras". Ale mimo przepychu i pozornej radości jej prywatne życie nie było cukierkowe. Matka Alany została aresztowana za posiadanie narkotyków, a dziewczynka wraz z rodzeństwem trafiła pod opiekę starszej siostry. 17-latka ma też problemy z dużą nadwagą spowodowaną ciągłym pojeniem słodkimi napojami energetycznymi przez matkę. 

 

Alana Thompson ma już 17 lat. Zdecydowanie woli obecną siebie

"Mała miss" ma już 17 lat i właśnie kończy ostatnią klasę liceum. Odeszła z telewizji, aby przepracować traumatyczne dzieciństwo. Aktualnie planuje skupić się na nauce - chce studiować pielęgniarstwo oraz mieć duży dom. Próbuje też małymi krokami pogodzić się i odbudować relacje z matką.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.