Gdy od małego wiesz, kim zostanie twoje dziecko. "Będzie Qczajem"?

Niektórzy szukają swoich pasji i talentów niemal całe życie. Inni wyglądają jakby się z nimi urodzili i widać po nich już z daleka, co sprawia im radość i satysfakcję. Tak jak w przypadku tej dziewczynki. Jeśli pójdzie tą drogą czeka ją sukces przynajmniej w dwóch zawodach.

Dziecięce talenty widoczne na pierwszy rzut oka

Dzieci zaskakują swoimi pomysłami, kreatywnością i spojrzeniem na świat. Czasem zadziwiają zasobem słów, szybką umiejętnością chodzenia czy zdolnościami wokalnymi i aktorskimi. Talenty aktorskie przejawiają się zazwyczaj w domach, w których wychowuje się razem rodzeństwo, a im więcej braci czy sióstr, tym i talenty aktorskie większe. Tak przynajmniej twierdzą doświadczeni rodzice wielodzietni. I choć eksperci i specjaliści od rozwoju dziecięcego apelują, by od jak najmłodszych lat dawać dziecku wiele możliwości na poznanie swoich predyspozycji i odnalezienie pasji, to bywają dzieci, których talent bije po oczach z daleka, i wcale nie trzeba się go domyślać. 

Werwa, geny i poczucie rytmu we krwi

Niekiedy wystarczy rzucić okiem na kogoś i od razu widać, co mu w życiu sprawia przyjemność. Tak jak z tą maleńką dziewczynką, której nagranie zyskało ponad 2 miliony wyświetleń i doczekało się niespełna 2 tysięcy komentarzy. To tylko kilkanaście sekund trwający filmik, na którym dziewczynka pokazuje kilka kroków popularnego tańca. Ale te ruchy, w połączeniu z głosem, skupieniem, werwą, energią i radością jaka od niej bije, to świetny poprawiacz nastroju. Sprawia to nie tylko jej wiele przyjemności i radości, ale i udziela się oglądającym. Choć wielu komentujących zwróciło uwagę na jeszcze jedną charakterystyczną cechę dziewczynki. 

Rośnie konkurencja dla Qczaja i dubbingowców

Oprócz tego, że dziewczynka jest przeurocza a jej ruchów nie da się skopiować ot tak po prostu, to stała się ulubienicą Internautów z jeszcze jednego powodu. Jej słodki, pełen przejęcia głosik jest łudząco podobny do jednej z czołowych postaci popularnego filmu, w których główną rolę grają trzy szalone, pełne energii i zapału wiewiórki. Według niektórych komentujących słynny Teodor z filmu "Alvin i wiewiórki" brzmi dokładnie tak samo. Kto wie może dziewczynkę czeka kariera dubbingowca, grunt, żeby sprawiała jej taką radość jak na zamieszczonym nagraniu. 

Szczerze, brzmi jak Teodor z wiewiórek.
Najsłodsze co dzisiaj zobaczyłam.
Taką słodycz mieć to skarb!
Brzmi jak jakaś wiewiórka z Alvin i wiewiórki
Wow ale ona ma ruchy.
Słodziutka, ale najbardziej bawi mnie to ciaciacia.
Niby nie lubie dzieci ale ona jest słodka.

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: